4 مد فوق‌العاده بازی جنرال 1 و zero hour در سال 2021

از مجموعه مطالب آموزشی

4 مد فوق‌العاده بازی جنرال 1 و zero hour در سال 2021 انتخاب شده‌اند.

در این مطلب قصد داریم بهترین مد و پچ‌های بازی جنرال‌ها 1 و زیرو اور را به شما معرفی کنیم که توسط کاربران در سال 2022 انتخاب شده‌اند. پس پیشنهاد می‌کنم تا انتهای این مطلب همراه تیم فنی رایانه کمک باشید.

 

اگر از گیمر های قدیمی باشید، قطعا با سری بازی‌های command &conquer generals 1 , zero hour خاطرات زیادی دارید. بازی که در کنار گرافیک ضعیف و گیم پلی ساده توانست بین گیمر ها جای خود را باز کند.

بازی جنرال نقاط مثبتی بسیار دارد اما یکی از نقطه ضعف های آن داستا کوتاه بازی است که پس اتمام آن بازی حالت کسل گننده به خود می‌گیرد و تجربه روز اول بازی را به شما نمی دهد. اما راهی وجود دارد که بتوان بازی جنرال فرمان تسخیر جلوی تکراری شدن آن را گرفت؟

خوشبختانه به لطف جامعه گیمرهای خارجی ماد و پچ‌های مختلفی برای بازی جنرال معرفی شده که هرکدام ویژگی جدیدی را به بازی جنرال اضافه می‌کنند. به همین خاطر در این مطلب قصد داریم بهترین مودهای بازی جنرال‌ها را به شما معرفی کنیم تا اگر از طرفداران پروپاقرص این مجموعه هستید بتوانید با امکانات جدیدی که به بازی اضافه می‌شود از بازی لذت ببرید.

 

چرا هنوز ماد و پچ بازی فرمان تسخیر جنرال 1 و ساعت صفر ساخته می‌شود؟

در بازه زمانی 1995 تا 2005 بازی‌های سبک استراتژی در اوج محبوبیت خود بودند به همین دلیل استودیو بازی‌سازی سعی می‌کنند با ساخت بازی‌های RTS (استراتژی هم زمان) در این بازار حضور داشته باشند به همین دلیل در این بازه زمانی بازی‌های استراتژی شاهکاری مانند  (world of Warcraft  ،  stronghold ، age of empire  و...) ساخته شد که از بهترین آنها می‌توان به مجموعه محبوب Command and conquer اشاره کرد.

استودیو EA با ساخت سری محبوب red alert مجموعه Command and conquer را به اوج خود رساند اما نتوانست با ساخت دو نسخه فرعی generals 1 و اکسپنشن zero hour انتظارات گیمر ها را برآورده کند، به طوری که برای ساخت نسخه دوم generals 2 پرونده آن به‌صورت کامل بسته شد. با این وجود هنوز هم مود سازان مختلفی برای تمام نسخه های این مجموعه پچ‌های مختلفی طراحی و به‌صورت رایگان عرضه می‌کنند تا گیمر های مختلف بتوانند از این بازی لذت ببرند.

 

دانلود بازی جنرال 1 و زیرو اور فارسی

قبل از معرفی 4 مد فوق‌العاده بازی جنرال 1 و zero hour در سال 2022 لازم است آخرین نسخه این بازی را تهیه کنید، زیرا مادهای که در ادامه با آنها آشنا می‌شویم، بر روی آخرین نسخه از بازی جنرال ها نصب می‌شوند. به همین دلیل بهتر است آخرین نسخه بازی جنرال generals را داشته باشید.

خوشبختانه کارشناسان فنی کامپیوتری رایانه کمک برای راحتی کار شما لینک دانلود نسخه کامل بازی جنرال 1 و زیرو هور آماده کرده‌اند. تنها کافی است از لینک زیر به‌صورت مستقیم آخرین نسخه از بازی را دانلود و نصب کنید.

دانلود بازی جنرال 1 و زیرو اور با لینک مستقیم (زبان فارسی و انگلیسی)

 

1 . مد C&C: Untitled برای جنرال زیرو هور


 

Untitled یکی از مودهای بسیار جنجالی بازی جنرال است که توانسته در وب‌سایت moddb امتیاز 9.1 را از 10 از گیمرها دریافت کند.

ماد C&C: Untitled جنرال زیرو اور بسیار خیره‌کننده است، زیرا پس از نصب وارد شدن به بازی احساس میکنید یک نسخه جدید از این باز را دانلود کرده اید. ساختمان ها، ادوات جنگی، سربازان و وسایل جنگی درون بازی همه تغییر کرده‌اند و کم پیش می‌آید وسیله‌ای درون بازی مشاهده کنید در ورژن استاندارد آن دیده‌اید.

همچنین تغییرات گرافیکی بسیار در بازی صورت‌گرفته و افکت‌های صوتی و بصری خارق‌العاده به آن اضافه شده، در نسخه اولیه جنرال که در سال 2003 معرفی شد به دلیل امکانات کم استودیو EA games نمی‌توانستند بازی‌های خود را بیش از حد سنگین کنند زیرا قطعات سخت‌افزاری قوی به‌ندرت در دسترس بود، اما با دانلود و نصب ماد C&C: Untitled بازی generals احساس می‌کنید در حال تجربه یک ریمیک عالی را از بازی هستید.

نکته مثبت این ماد generals هوش مصنوعی بسیار قوی بازی است، به حدی که می‌توان آن را بهترین هوش مصنوعی دربازی‌های استراتژی نامید. در مود  C&C: Untitled دوست یا دشمن شما دقیقا مانند یک پلیر واقعی رفتار می‌کند. در اول بازی سعی می‌کند به شیوه دفاعی کار کرده و تا حد امکان تمام منابع بازی را تسخیر و پایه‌گاه خود را قوی کند و پس از آن با ساخت نیروهای مختلف سعی می‌کند از جهت و استراتژی های مختلف وارد پایگاه شما شود. به طوری که به‌شخصه نتوانستم رو حالت hard با دو جنرال همزمان مقابله کنم به همین دلیل پیشنهاد می‌کنم اصلاً بازی را بر روی hard قرار ندهید.

 

 

همچنین از دیگر نقاط قوم آن می‌تواند به تغییر در شکل و ظاهر ساختمان‌ها و نیروهای درون بازی، فعال بودن حالت Challenge Mode برای مقابله با جنرال های دیگر و اضافه‌شدن مپ های جدید به مراحل بازی بود.

اما در کنار تمام این نکات مثبت برخی کاربران از بالانس نبودن نیروهای برخی جنرال‌ها ناراضی بودند که در برخی تیم‌ها ادوات جنگی وجود دارد که باعث نامتوازن شدن بازی می‌شوید. اما تیم سازنده پچ C&C: Untitled بازی جنرال ها قبول کردند در آپدیت جدید آن تا حد امکان بازی را بهینه کنند.

برای دانلود این پچ فوق‌العاده که پیشنهاد کارشناسان خدمات کامپیوتری آنلاین است می‌توانید از لینک زیر دانلود نمایید. (با فیلتر شکن روشن لینک را باز کنید)

دانلود مد C&C: Untitled برای جنرال زیرو هور کامپیوتر

 

2 . دانلود مود کنترا Contra 009 جنرال (بهترین مود بازی جنرال‌ها)

 

بی شک یکی از بهترین و قدرتمندترین مودهای بازی‌های که تا کنون برای سری بازی‌های جنرال ساخته شده باشد، کنترا است که محصول دست یک گروه ماد سازی اهل روسیه است که توانسته از گیمر ها سایت moddb امتیاز 9.2 را از 10 دریافت کند.

در این مود همه وسایل، ادوات جنگی، خانه‌ها، نقشه، جنرال‌ها و... به‌صورت کامل تغییر کرده و پس از واردشدن به بازی به کل با یک محیط کاملاً جدید روبرو می‌شوید. البته مود کنترا جنرال متعهد به ریشه‌ها بوده و تغییرات در ساختار بازی مشاهده نمی‌کنیم! اما با اضافه‌کردن کلی المان‌های جدید به بازی تجربه بازی جنرال را هزاران برابر کرده است.

طبق گفته تیم سازنده ماد کنترل 009 جنرال زیرو اور، contra  یک نسخه اصلاح شده بازی است که به‌شدت بزرگ بوده و به‌صورت رایگان عرضه شده است این مود از سال 2004 که اولین نسخه آن به‌صورت آزمایشی منتشر شد تا کنون هرسال آپدیت منتشر کرده که بخش‌های مختلف بازی را به کل تغییر داده است.

طبق مواردی که همان ابتدا شاهد آن بودیم، اضافه‌شدن سه جنرال جدید به بازی بود که هرکدام نقاط قوت و ضعف مختلفی داشتند، سازه‌ها و ادوات جنگی هرکدام از جنرال‌ها به کل با یکدیگر متفاوت است. افت‌های صوتی و بصری مختلفی به بازی اضافه شده است که شما را غرق در بازی می‌کند. اما نکته فوق‌العاده پچ contra بازی generals  زیرو اور، بالانس بودن آن است در این ماد روسی جنرال، اهرم قدرت به‌خوبی بین تمام جنرال‌ها پخش شده است و هیچ‌کدام برتری نظامی فوق‌العاده نسبت به هم ندارند که باعث جذاب‌تر شدن بازی می‌شود.

 

 

همچنین آخرین نسخه مود کنترل بازی جنرال ها zero hour این امکان را دارد که بتوانید به‌صورت شبکه با دوستان خود این بازی را تجربه کنید. تنها کافی است این مود را نصب کرده و پس از واردشدن به روی بخش multiplayer کلیک کنید.

برای دانلود پچ کونترا بازی جنرالز زیرو هور کافی است از لینک زیر اقدام کنید. (با فیلتر شکن لینک را باز کنید)


دانلود مد Contra 009 نسخه نهایی برای جنرال زرو هور

دانلود پچ فیکس 3 (Patch 3 Hotfix) مود بازی کنترا جنرال

 

3 . دانلود مود Rise of the Reds جنرال (بهترین پچ بازیgenerals zero hour )

 

آیا دوست داشتید ارتش روسیه هم در جنرال زیرو اور حضور داشت؟ و یا اینکه بتوانید سلاح‌های روسیه را در بازی داشته باشید؟

 ماد Rise of the Reds شما را به این آرزو می‌رساند تا بتوانید در کنار سه تیم اصلی GLA، china و USA ارتش Russia هم اضافه کنید. در این ماد هم که توسط یک گروه طراحی شده، بیشتر شکل و ظاهر بیشتر واحدهای نظامی ساختمان‌ها تغییر کرده که باعث می‌شود برای تجربه کامل بازی با تمام جنرال‌های برای یک بار دیگر قسمت challenge mode بازی را انتها تمام کنید.

 سازندگان پچ روسی بازی جنرال زیرو اور Rise of the Reds علاوه بر تغییر جایگزین کردن تجهیزات نسل جدید و 3 ژنرال روسی به 9 جنرال اصلی بازی، سیستم، سرور مخصوصی برای این ماد راه اندازی کرده‌اند تا گیمرها پس از نصب پچ Rise of the Reds بتونند با یکدیگر به مبارزه بپردازند.

یکی از نقاط منفی که به‌شخصه در مود ارتش روسیه Rise of the Reds جنرال مشاهده می‌شود، نامتوازن بودن آن است و ارتش روسیه به شدن در این ماد قوی طراحی شده به‌طوری‌که اگر دشمن خود را یکی از فرماندهان روسیه قرار دهید و درجه سختی بازی را تا آخر بالا بردید، به‌احتمال 80 درصد شکست خواهید خورد! اما به‌هرحال سازندگان این ماد بسیاری برای طراحی و صداگذاری وسایل جدید اضافه شده به بازی زحمت کشیده‌اند و توانسته‌اند به‌خوبی تجهیزات جدید ارتش روسیه را مانند سامانه های s400، هواپیماهای سوخو و... را طراحی و وارد بازی کنند.

 

 

طبق بررسی کارشناسان فنی رایانه کمک مشخص شد که آخرین نسخه 1.85 در آوریل 2015 منتشر شده و این حس را منتقل می‌کند که شاید تیم توسعه دهندگان این مود منحل شده باشد اما همچنان سرورهای آن فعال بوده و گیمرهای متعددی در حال بازی‌کردن با یکدیگر هستند. به‌هرحال اگر به دنبال یک مود بازی جنرال هستید که علاوه بر اضافه‌شدن کلی موارد جدید به جنرال‌های قبلی ارتش روسیه هم داشته باشد، بی شک پچ Rise of the Reds می‌تواند ساعت ها برای ما سرگرم گننده باشد.

دانلود مود Rise of the Reds جنرال زیرو اور ویندوز

پچ فیکس ماد Rise of the Reds

 

4 . دانلود مد Generals Evolution برای بازی C&C (مود گرافیکی جنرال)

 

و در آخر اگر به دنبال یک نسخه ریمیک بازی جنرال‌ها 1 هستید،  پچ Evolution را دانلود و نصب کنید.

جالب است بدانید تمامی مراحل طراحی و تولید این پچ توسط شخصی با نام مستعار sgor00 در طول 10 سال انجام شده است. این فرد در حساب کاربری خود در moddb گفته بود سال ها برای ماد Evolution بازی جنرال تلاش گرده است و سعی کرده تمام بخش های اصلی آن را یک نفره انجام دهد که در این کار هم موفق بوده.

در این ماد خبری از اضافه‌شدن تجهیزات جنگی جدید و ساختمان‌ها نیست اما گرافیک بازی به کل دستخوش تغییرات شده است و می‌توانید بازی جنرال را به‌صورت HD بازی کنید. در واقع پس از نصب این ماد بر روی بازی خود احساس می‌کنید که با یک ریمستر بازی جنرال 1 روبرو شده اید.

 

پچ Command And Conquer : Generals Evolution به‌صورت یک مود بر روی آخرین نسخه بازی جنرال 1 نصب می‌شود و شباهت بسیاری به نسخه red alert  این مجموعه دارد، زیرا بسیاری از المان‌های اصلی آن برگرفته شده نسخه سوم red aleart است.

بنابراین اگر قصد دارید بازی جنرال‌ها را با گرافیک و فریم بالا تجربه کنید، کافی است مود جنرال Generals Evolution را دانلود کنید. (با فیلتر شکن روشن لینک را باز کنید)

دانلود مود Evolution جنرال 1 

جمع بندی

به‌طورکلی مودهای مختلفی برای دو نسخه generals 1 و generals zero hour وجود دارد اما ما سعی کردیم بهترین‌ها را برای شما معرفی کرده و سپس لینک دانلود آن را برای شما قرار دهیم، بنابراین اگر در هر بخش با مشکل روبرو شدید یا با سوال خاصی روبرو شدید، می‌توانید از طریق شماره‌تلفن‌های 9099071540 یا 0217129 با کارشناسان خدمات کامپیوتری رایانه کمک در ارتباط باشید.

دیدگاه کاربران

" برای این مطلب دیدگاهی نوشته نشده است " هرگونه سوال ، ابهام یا نظری دارید برای ما بنویسید ثبت دیدگاه

ثبت دیدگاه

به غیر از نام، سایر اطلاعات اختیاری بوده و در سایت منتشر نخواهند شد

نام شریف شما *

ایمیل شما

موبایل

متن دیدگاه *

عملیات انجام شد