تماس با کارشناس

دانلود بازی Assassin Creed Odyssey

دانلود بازی اساسینز کرید اودیسی

 بازی Assassin Creed Odysseyیک سال پس از ساخت نسخه origins از سری بازی های اساسین کرید، درست همان زمانی که بالاخره شرکت یوبیسافت تصمیم گرفته بود دست از سر داستان های کلیشه ای بردارد و یک بازی جدید با داستان پردازی پویا، قدرت خود را به نمایش بگذارد؛ نسخه جدید سری اساسین کرید را به نام assassin creed odyssey معرفی کرد. نسخه ای که می‌توان گفت، بالاخره دوست داران خود را خوشایند کرد و توانست یک بار دیگر نام این سری را زنده کند.

پس از یک سال توقف در ساخت سری بازی های اساسین کرید، شرایطی به وجود آمد تا توسعه دهندگان بازی اساسین کرید به این موضوع فکر کنند که چه نوآوری می‌توان در این سری را به دوران اوج خود برساند. نتیجه این تفکرات نسخه جدید سری محبوب اساسین کرید به نام اودیسی شد که با نسخه های قبلی خوب بسیار متفاوت است، البته باید گفت که نسخه odyssey بازی از بعدهای مختلفی هم دارای مشکلات است که می‌شود به موارد بسیاری اشاره کرد. اما اگر از حق غافل نشویم، در بسیار از زمینه‌های دیگر پیشرفت داشته است.

در این بین به سؤال‌هایی که ممکن است برای هر گیمری پیش بیاید دقت کنید، پس از آن پیشنهاد می‌کنم با تیم فنی رایانه کمک تا انتهای مطلب “ نقد و بررسی بازی assassin creed odyssey ” همراه باشید .

  • که آیا اساسین کرید اودیسی بهتر از اورجین است ؟
  • آیا اساسین کرید اودیسی ارزش تجربه کردن دارد ؟
  • آیا اودیسی می‌تواند بهتر از اورجینز عمل کرده و سری را به اوج خود برگرداند ؟

 

حل مشکل کامپیوتر | حل مشکل گوشی | رایانه کمک تلفنی

بازی assassin creed odyssey

 داستان اساسین کرید odyssey به سال ها قبل از نسخه  origins برمی‌گردد. زمانی که یونان درگیر جنگهای داخلی با افرادی که می‌خواهند بر یونان حکفرمایی کنند و از طرفی دیگر درگیر با جنگهای خارجی با اسپارت ها و آتنی ها هستند. بازی در همان ابتدا روایتگر جنگهای بسیاری بین یونانیان و ارتش امپراتوری بزرگ هخامنشیان است. نبرد های که هر چند نتیجه ای جز شکست سنگین سربازان اسپارتی نداشتند. بازی از ۴۸۰ سال قبل از میلاد مسیح آغاز می‌شود. درست زمانی که در واقعیت خشایارشا، پادشاه آن زمان ایران با حمله به یونان در ترموپیل، به جنگ لئونیداس پادشاه آن زمان اسپارت ها می‌رود. بازیکن در همان ابتدا بازی می‌تواند بین دو کاراکتر خواهر و برادر به نام های کاساندرا و الکسیوس یکی را برای بازی کردن انتخاب کند و در چهار درجه سختی متفاوت، به ماجراجویی در جهان بازی بپردازد .

 

البته باید گفت که هر کدام از این دو فرد، سبک های خاصی برای مبارزه دارند، به طور مثال شیوه مبارزه الکسیوس بر پایه نبردهای تن به تن است؛ اما خواهر او کاساندرا بیشتر شیوه مخفی کاری را ترجیح می‌دهد. یوبی سافت سعی کرده که با خلق یک بازی نقش آفرینی جهان باز ( open world  ) یک بار دیگر نام این مجموعه را بر روی زبان بیندازد و با اضافه کردن ویژگی های جدید از اسلحه و زره بُعد نقش آفرینی بازی را دوچندان کند.

 

بالا بردن مهارت در AC Odyssey

البته باید گفت که در این نسخه از سری assassin creed  شیوه روایت داستان بسیار تغییر کرده به طوری که شیوه ارائه داستان مانند بازی های نقش آفرینی مانند The witcher , Elder scrolls  شده است. در این شیوه داستان پردازی، خودتان می‌توانید به انتخاب دیالوگ مورد نظر بپردازید. با این که پس از مشخص شدن این شیوه روایت داستان در بازی بسیاری از گیمر ها و منتقدان را نگران کرد، زیرا یوبیسافت سابقه خرابکاری های بسیاری را در کارنامه خود داشت و ممکن بود با انتخاب این روش قرائت داستان ، یک بار دیگر مجموعه assassin creed را دچار رکود کند

اما پس از معرفی این شیوه داستان پردازی توانست، نمره بسیار بالایی را از منتقدین و گیمر ها کسب کند. در واقع در این شیوه داستان پردازی بازی با هر بار صحبت کردن با npc های بازی چند دیالوگ را به شما پیشنهاد می‌دهد، تا گیمر از میان آن‌ها هر کدام را که با سلیقه او سازگار تر است انتخاب کند. همین شیوه روایت قصه در بازی باعث شده که برای اولین بار در سری بازی های اساسین کرید شاهد بازی ای باشیم که با تصمیمات و گفتگو با افراد درون بازی، پایان آن با یکدیگر تفاوت داشته باشد

همین موضوع باعث ترغیب گیمر شده تا بازی را چندین دفعه تکرار کند و هر دفعه با انتخاب دیالوگ های متفاوت، پایان دیگری از بازی را شاهد باشد. البته باید گفت که بازی از بعد داستانی، دارای ۹ پایان مختلف است که رقم بسیار قابل توجهی است.

میراث بازی AC odyssey  

نمی‌دانم باید بگویم خوشبختانه یا متاسفانه، اما به هر حال باید گفت که در این نسخه جدید  assassin creed خبری از هیدن بلید معروف که در تمامی نسخه های قبل از آن به عنوان یک سلاح محبوب و دوست داشتی یاد می‌شد ، نیست. البته نگران نباشید زیرا در نسخه odyssey خنجر پنهان ( hidden blade ) جای خود را به یک سر نیزه شکسته شده‌ای داده است که دارای قدرت های خاصی است، که با پیشروی در داستان بازی می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

کمپانی یوبیسافت در قسمت گیم پلی بازی اساسین کرید اودیسی بسیار روان و عالی کار کرده، مخصوصاً با اضافه شدن نبرد های دریایی جدید با کشتی و به لطف گرافیک پر جزئیات ، مبارزات دریایی را وارد فاز جدید از زیبایی کرده است.  به طوری که حتی می‌توان گفت بهتر از نسخه black flag عمل کرده است. 

همچنین مانند نسخه های قبلی خود می‌توانید کشتی خود را قوی تر کنید، و برای این کار باید به جمع آوری منابع درون بازی بپردازید. نکته جالبی که در بازی قرار داده شده است. موضوع نیروهای شما در کشتی است، تقریبا می‌توان گفت که در نسخه جدید بازی اساسین کرید، گیمر می‌تواند تمامی NPC های درون بازی را به خدمت خود درآورد و از آن ها در نبردهای دریایی خود استفاده کنند.حال که به نبرد های دریایی درون بازی پرداختیم، بی‌انصافی است در مورد نبرد های درون خشکی بازی odyssey صحبت نکنیم. مبارزات درون خشکی بازی همانند نبرد های درون دریا بسیار زیبا کار شده است، در بازی انواع نیروهای دشمن گمارده شده است که نبرد با هر کدام سختی خاص خود را دارند. به طور مثال : زمانی که وارد دژ دشمنان می‌شوید و تدارکات و فرمانده آن پایگاه را از بین می‌برید. افراد مزدور برای گرفتن انتقام به دنبال شما خواهند آمد و هر لحظه ممکن است به شما شبیخون بزنند، که همین توجه به جزئیات طراحان به بازی زیبایی آن را دو چندان می‌کند.

 

دوست داری اگر با هر مشکلی در بازی کامپیوتری روبرو شدی یه نفر باشه که بهت مشاوره بده که چطوری میتونی رفعش کنی؟ با من همراه باش تا بهت بگم چطوری میتونی این کار رو انجام بدی؟ مشاوره رایگان رفع مشکل بازی کامپیوتری

صحبت در مورد گرافیک اودیسی کمی مشکل است، زیرا انقدر بازی زیبا کار شده که می‌توان ساعت ها از آن لذت برد. از طرف دیگر هم می‌توان گفت سالهاست که موتور گرافیکی یوبیسافت تغییر نکرده و هر بار ایرادات خود را به نسخه بعدی منتقل می‌کند . متأسفانه باید گفت که هنوز هم انیمیشن های و حرکات صورت کاراکتر ها به همان خشکی و بی احساسی نسخه های قبل خود بوده و حتی گاهی در مواقعی که بازی حالت احساسی می‌شود واقعا کمبود های صورت افراد دیده می‌شود.

اما اگر این موارد را نادیده بگیریم واقعا باید گفت که یوبیسافت در خلق محیط و اتمسفر آن زمان یونان و طراحی بصری بازی چه از بنا ها و مجسه ها گرفته و چه انسان ها و حیوانات، بسیار عالی عمل کرده است.

داستان بازی اساسینز کرید اودیسه

حال به قسمت داستان بازی اودیسه می‌رسیم جایی که یوبیسافت علیرغم نسخه های قبلی توانسته داستان بازی را در سه جبهه مختلف اما متصل و مرتبط به هم را رهبری و روایت کند، انصافاً باید گفت که در این موضوع بسیار عالی کار کرده است. بازی اودیسی با این که در طراحی و انیمیشن های صورت کاراکتر های در بازی عالی نبوده، اما توانسته تمامی شخصیت های تاریخی یونان، نظیر سقراط فیلسوف، هرودوت تاریخ نگار برجسته یونان ، کلوئون فرمانده دلیر لشگر آتنی ها و براسیداس قهرمان و سردار اسپارتی را از دل تاریخ بیرون اورده و به زیبایی در بازی به تصویر بکشد.

کمپانی یوبیسافت در زمینه شخصیت پردازی کاراکتر های درون بازی ( چه اصلی و چه فرعی ) به خوبی عمل کرده به طوری که تفریبا می‌شود با ۸۰ درصد npc های بازی به تعامل پرداخت. همچنین به لطف سیستم جدید داستان پردازی در بازی، باید خیلی حواستان به دیالوگ های که انتخاب می‌کنید باشد، زیرا انتخاب هر دیالوگ بر روی روند داستان بازی تأثیر دارد. به طور مثال ( شما می‌توانید با انتخاب چند دیالوگ تهدیدآمیز چند کشاورز را با خود دشمن کرده و با آن‌ها بجنگید و یا در روند بازی به انسان هایی بر بخورید که در حال سوگواری فردی هستند که بین کشتن یا بخشش آن فرد ، شما کشتن آن را انتخاب کرده بودید ).

یکی دیگر از ویژگی هایی که odyssey را نسبت به origins یک سرو گردن بالا برده است، تغییرات گیم پلی اودیسی است. هنوز هم مبارزات در نسخه assassin creed  با ترکیب حمله سبک و سنگین انجام می‌شود و در این میان می‌توانید از تیر و کمان بسیار قدرتمند بازی برای کشتن دشمنان و یا حیواناتی که می‌خواهند به شما حمله کنند، استفاده کنید.

با تمامی این تفاسیر باید گفت که همچنان درخت مهارت مانند نسخه های قبلی خود در بازی وجود دارد. اما باید گفت که بسیار پرجزئیات شده است و بازیکن می‌تواند در سه کلاس مهارت مختلف ( مهارت تیر و کمان ، مهارت مبارزات تن به تن و مهارت کشتن دشمنان به صورت بی صدا ) است؛ شما با پیشروی در محیط بازی و بالا رفتن لول خود می‌توانید هر کدام را به سلیقه خود انتخاب کنید تا بتوانید در طول بازی از آن استفاده کنید .

ویژگی های درخت مهارت به همین جا خطم نمی‌شود و می‌توان قدرت های آن را به دو بخش پسیو PASSIVE و اکتیو  ACTIVE تقسیم کرد که با نوار آدرنالین که تازگی به این مجموعه اضافه شده است، استفاده کنید . به لطف این تغییر بزرگ در سیستم بازی، گیمر ها آزادی بیشتری در انتخاب شیوه مبارزه خود در گیم پلی بازی دارند.

همین موضوع باعث می‌شود که بازیکن احساس تکراری شدن شیوه مبارزه در بازی را احساس نکرده و همواره در تلاش این باشد که درختچه مهارت خود را بالا ببرد تا بتواند از ability های جدید در بازی استفاده کند.

 

زمان بازی assassin creed odyssey

همان طور که در ابتدا به آن پرداختیم اساسین کرید اودیسی در چند جبهه ی متفاوت روایت می‌شود. مسائل خانوادگی، فرقه‌ای تفرقه‌افکن به نام cosmos و دوره‌ی نخست نبرد میان آتنی‌ها و اسپارت‌ها که پلوپونز نام دارد. هر یک از این سه جبهه به نوعی به یکدیگر ارتباط دارند و باید گفت که دقیقا نقطه‌ قوت داستانی بازی اساسینز کرید اودیسی از همینجا آغاز می‌شود. در مجموع داستان این بازی را باید تجربه کرد و در لحظه با سورپرایزهای گاه و بی‌گاه روبرو شد. یوبیسافت باری دیگر مهارت خود را در داستان‌سرایی و پیوست صحیح وقایع نشان داده است .

زمان حال بازی همان طور که تقریبا در تمامی نسخه های بازی assassin creed شاهد آن بودید داستان فردی از خانواده اساسین ها است که به دنبال حقایق خاندان خود در زمان قدیم است و برای دیدن این اتفاقات یا باید از دستگاه انیموس استفاده کند و یا با استفاده از DNA دزموند خاطرات اجدادش را بررسی کند. بازی ادیسه هم از این موضوع مستثنا نیست و دارای زمان حال است. زمان حال اساسین کرید اودیسی داستان دختری به نام Layla Hassan ( که گیمر ها با او از نسخه origins آشنا هستند ) را روایت می‌کند .

وقایع داستان assassin creed odyssey در حدود ۴۳۱ سال قبل از the common era و ۴۰۰ سال قبل از داستان ASSASSIN CREED ORIGINS  روایت می‌شود. درست زمانی که گروه های اساسین و تمپلار تازه در حال تشکیل شدن هستند. در واقع دشمن اصلی و داخلی شما فرقه ای به نام cosmos است کنترل یونان را ( با استفاده از قدرت artifact ) مخفیانه در دست دارند و می‌خواهند پادشاهی را سرنگون کنند و نقش بازیکن این است که پس از انتخاب هر یک از دو کاراکتر پیشنهادی از بازی، به مبارزه با آنها بپردازد. گیمر باید از زیر دست ترین افراد این فرقه را شناسایی و نابود کند تا به فرماندهان اصلی این فرقه برسد.

مراقب گرمای بیش از حد قطعات سخت افزاری کامپیوتر خود باشی!  دمای مناسب CPU برای لپ تاپ 

 


همچنین شما با پیشرفت در روند بازی کشیش قاتل اودیسی و مرور با کشتن دشمنان و انجام ماموریت ها می‌توانید تمامی سلاح های خود را نظیر ذره، کلاهخود، کفش، دست بند، شمشیر، تیر کمان و حتی مواردی که مرتبط به اسب خود را در بازی را ارتقا دهید. داستان بازی اساسین کرید اودیسی ، قصه یه خانواده را روایت می‌کند که از طرفی در حال مقابله با افرادی هستند که در داخل یونان در حال خیانت هستند تا دولت را سرنگون کرده و خود پادشاهی را به دست بگیرند، از طرفی دیگر در خارج از مرز ها درگیر حملات آتنی ها هستند.

 قطعا بازی odyssey یکی از بهترین بازی های سری اساسین کرید درزمینهٔ گرافیک است. جزئیات به زیبایی هر چه تمام تر در بازی وجود دارد و شما را مجذوب خود می‌کند و همچنین اودیسی زمانی این زیبایی را به رخ شما می‌کشاند که به نقاط بلند بازی رفته و به تماشای محیط اطراف خود بپردازید.

نکات مثبت بازی assassin creed  اودیسه

داستان بازی بسیار پویاست و دارای ۹ پایان مختلف است که دیدن هر کدام از آن ها به تصمیمات و رفتار بازیکن با NPC ها در بازی مربوط می‌شود و همین مورد باعث می‌شود که بازیکنان برای تماشای تمامی این پایان ها بازی را چندین بار تکرار کرده و از آن لذت ببرد.

با این که انیمیشن های صورت کاراکتر ها به خوبی کار نشده، اما چهره NPC ها بسیار عالی کار شده به حدی که شما را شیفته خود می‌کند

نبرد های دریایی و خشکی بازی بسیار بزرگ، فوق العاده و زیبا کار شده است.

بازی دارای تقریبا ۶۰ ساعت گیم پلی است که برای کامل کردن ۱۰۰% بازی و گرفتن تمامی تروفی های آن، باید بیش از ۸۰ ساعت زمان خود را صرف بازی اساسین کرید اودیسی کنید.

هر چه درباره موسیقی بازی صحبت کنم باز هم کم گفته ام، موسیقی بازی ادیسی قطعا یکی از بهترین موسیقی های است که تا امروز شنیده اید. موسیقی بازی بسیار عالی کار شده به اندازه ای که وقتی شما وارد یک مکان و شهری می‌شود که دقایقی قبل در آن جنگ بوده موسیقی بازی حالت غمناک به خود گرفته و در مکان های که درحال مبارزه هستید، به حالت حماسی تغییر می‌کند تا آدرنالین خون شما بالا ببرد. همچنین موسیقی خدمه کشتی شما که بی شک تمامی گیمر ها با این موسیقی ها در نسخه black flag خاطره دارند یکی از زیبا ترین موسیقی هایی است که حس و حال فوق العاده در زمان کشتی رانی در دریاهای یونان به شما می‌دهد .

داستان بازی به بهترین شکل ممکنه روایت می‌شود و به زیبایی هر چه تمام‌تر گیمر را به دنبال خود می‌کشاند.

طراحی ماموریت های بازی، چه اصلی و چه فرعی به بهترین شکل ممکنه طراحی و کارگردانی شده است.

 

نکات منفی بازی assassin creed  اودیسه

 با این که کمپانی یوبیسافت به خوبی توانسته بر روی نیزه شکسته شده مانور دهد. اما باید گفت که نبود آن مخصوصاً در مراحل مخفی کاری کاملا حس می‌شود.

 با این که یوبیسافت اساسین کرید اودیسی را بهینه تر از تمام بازی های این سری طراحی کرده است، اما هنوز هم باگ و افت فریم های گاه و بی گاه در بازی حرف اول را می‌زند.

 در بازی سپرهای زیبا و قدرتمند دیده می‌شود، اما متأسفانه شما نمی‌توانید از آن‌ها استفاده کنید و برای دفاع از خودتان در برابر دشمنان و حیوانات درون بازی، باید مانند دیگر بازی های نقش آفرینی به غلت زدن اکتفا کنید.

 متاسفانه باید گفت که دوربین بازی همانند نسخه اورجینز، در نبرد های تن به تن خوب عمل نمی‌کند و گاهی مواقع موجب آزار بازیکن می‌شود.

حرکت انیمیشن صورت کاراکتر های درون بازی هنوز هم می‌توانست بهتر از این طراحی شود.

ماموریت در دژ ها، دشمن فقط و فقط به کشتن بخشی از دشمنان ، نابود کردن تدارکات و تجهیزات آنها و ترور لیدر اردوگاه خلاصه می‌شود و شما برای تسخیر هر پایگاه باید این روند را انجام دهید که این موضوع پس از مدتی خسته کننده می‌شود.

با این که محیط بازی بسیار پویا طراحی شده و می‌تواند ساعت ها بازیکن را سرگرم کند اما نقشه بازی در مقابل محیط بازی بسیار کم جزئیات کار شده، به طوری که یافتن منابع لجندری در بازی از روی نقشه کار بسیار دشواری است. 

 

اگر داخل بازی با مشکل صدا روبرو شدی ما یه مقاله به صورت کامل برای این موضوع آماده کرده ایم که تمام روش هاش رو کامل اشاره کردیم با من تا انتهای مطلب رفع مشکل صدا بازی در کامپیوتر همراه باشید.

سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی assassin creed odyssey

حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی اساسین کرید اودیسی به شرح زیر است:

سیستم عامل : ویندوز ۷ ، ۸ ، ۱۰ نسخه ۶۴ بیتی

پردازنده : Intel core i5 2400 یا AMD FX6300 به بالا

حافظه رم : ۸ گیگابایت به بالا

پردازنده گرافیکی : NVidia GeForce gtx 660 یا AMD Radeon r9 285 به بالا  

نسخه direct x : نسخه ۱۰ به بالا

 

فضای مورد نیاز : ۴۶ گیگابایت

آموزش انتقال سیوهای قدیمی CPY و سایر نسخه ها به نسخه جدید EMPRESS  بازی Assassin Creed Odyssey

در صورتی که نسخه های قدیمی بازی را دارید و می خواهید سیوهای خود را منتقل کنید، سیوهای قدیمی را به آدرس کرک جدید می توانید منتقل نمایید. آدرس جدید سیوهای بازی به صورت زیر است:

%appdata%\uplay_emu\EMPRESS\5059\storage_files

Users/ username / app data / roaming / uplay_emu / EMPRESS / 5059 / STORAGE_FILES

سیوهای قدیمی CPY شما در این آدرس قرار دارد:

%USERPROFILE%\Documents\CPY_SAVES\%USERNAME%\UPLAY\5059

آموزش نصب آپدیت انتقال نسخه های قدیمی بازی Assassin Creed Odyssey مبتنی بر CPY به نسخه EMPRESS

این آپدیت قابلیت نصب بر روی نسخه CPY و نسخه های قدیمی CorePack و FitGirl را دارد. مدت زمان نصب آپدیت حدود ۹۰دقیقه است. محل نصب آپدیت را باید محل نصب بازی خود انتخاب کنید:

 ابتدا از غیرفعال بودن آنتی ویروس خود مطمئن شوید. سپس فایل های فشرده را اکسترکت کرده و با اجرای ستاپ به صورت Run as Administrator، این آپدیت را نصب کنید.

پس از اتمام نصب، کرک جداگانه EMPRESS را از همین مطلب دانلود کرده و بر روی بازی خود اعمال کنید.

برای انتقال سیوهای قدیمی خود به نسخه جدید، می توانید از آموزش مربوطه که در بالا قرار دارد، استفاده کنید.

 

 

دانلود رایگان بازی اساسین اودیسی

خب اکنون که به صورت کامل با بازی آشنا شدیم وقت آن است که به دانلود بازی اساسین اودیسه بپردازیم. فرایند دانلود و نصب این بازی روی کامپیوتر آسان است اما به دلیل اینکه در برخی مراحل بازی تصویر و منفی از ایرانیان نمایش داده شده بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای برای آن محدودیت های اعمال کرده است. به همین دلیل لینک دانلود بازی اساسن کرید اودیسی در هر سایتی برای دانلود وجود ندارد و پس از وارد شدن به سایت خاصی با این متن روبرو می‌شویم که به دلیل "محتوا مصادیق مجرمانه لینک های دانلود برداشته شده است"

اما نگران نباشید زیرا در سایت دانلود رایانه کمک لینک های سالم بازی اساسین کرید قرار داده شده است که به صورت مستقیم بازی را دانلود کرد و آن را نصب کنید.

بنابراین برای دانلود بازی اساسین اودیسی خیلی ساده همین صفحه را تا انتها اسکرول کرده و بر روی نمایش لینک دانلود کلیک کنید.

 

سخن پایانی

و در آخر باید گفت که اگر سیستم شما از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری قدرتمند است. حتماً نسخه odyssey از مجموعه بازی های assassin creed را تجربه کنید.

زیرا این نسخه از باز بسیار شبیه دیگر نقش آفرینی های مثل (god of war ، tomb reader و... ) است و همین موضوع می‌تواند ساعت ها شما را سرگرم کند.

اگر در حین دانلود، نصب و راه اندازی بازی assassin creed odyssey با مشکل خاصی مواجه شدید. می‌تواند با شرکت رایانه کمک تماس گرفته و از کارشناسان ما مشاوره تلفنی و اینترنتی دریافت کنید. 

همچنین اگر به یادگیری ترفند های کامپیوتری و موبایلی علاقه دارید و یا می‌خواهید همیشه از اخبار روز تکنولوژی با خبر شوید، پیج اینستاگرام و آپارات رایانه کمک را دنبال کنید.

 

در هر مرحله از نصب و فعال سازی نرم افزارها یا بازی ها به مشکلی بر خوردید با رایانه کمک تماس بگیرید
تماس با تلفن ثابت : 9099070192 - تماس با موبایل: 0217129

پسورد فایل فشرده : www.downloadha.com

  • آموزش نصب نسخه EMPRESS: ابتدا مطمئن شوید که آنتی ویروس شما کاملا غیرفعال است.
  • حال، با استفاده از آخرین ورژن نرم افزار WinRar، تمامی فایل های فشرده را اکسترکت کنید.
  • محتوای درون پوشه Crack را در پوشه بازی خود کپی و جایگزین کنید.
  • بازی را توسط فایل اجرایی “ACOdyssey.exe” به صورت Run as Administrator اجرا کنید.
  • فایل های بازی اساسین کرید اودیسی در حین استخراج، ارور میدهند.
  • چرا بازی اودیسه ، بر روی کامپیوتر من اجرا نمیشود.

همچنین برای دیدن فیلم های آموزشی رایانه کمک میتوانید ازخدمات آنلاین کامپیوتری رایانه کمک در اینستاگرام و آپارات بهرمند شوید.

دیدگاه کاربران

" چطوری سیو بازیم رو بیریزم رو کامپیوتر دیگه در بازی ادیسه "

" از بخش my document پوشه بازی رو پیدا کنید و در مسیر متنظار در سیستم دیگر کپی کنید "

" سلام..ممنونم از سایت خوبتون.. ببخشید این نسخه تمامی DLC های منتشر شده را داره؟ و اینکه جدیدترین اپدیت منتشر شده از بازی هست؟ و اینکه بدون حذفیاته؟ "

" بله "

ثبت دیدگاه

به غیر از نام، سایر اطلاعات اختیاری بوده و در سایت منتشر نخواهند شد

نام شریف شما *

ایمیل شما

موبایل

متن دیدگاه *

عملیات انجام شد