دانلود CCleaner

دانلود نرم افزارسی کلینر


نرم افزار ccleaner  با از بین بردن پرونده های بدرد نخور ، ردیاب ها ، برنامه های اضافی ، فایل های کپی و موارد دیگر رایانه شما را سریع تر می کند. نرم افزار سی‌کلینر برای استفاده در رایانه شخصی خانگی رایگان بوده و شما میتوانید به کمک آن فایل های مخرب اضافی و رجیستری های معیوب ویندوز خود را شناسایی و تعمیر و یا حتی پاک کنید.

CCleaner با کامپیوتر شما چه کاری انجام می دهد؟

سی‌کلینر به عنوان نرم افزار کمکی به کامپیوتر کمک می کند تا با پاک کردن بد افزار های مخرب ویندوزی ، کش ها و فایل های اضافی نرم افزار های پاک شده ، سیستم شما بهینه تر و سرعتی تر از گذشته شود.

نرم افزار تعمیر فایل های رجیستری ccleaner این کار از سه طریق زیر انجا می دهد:

 1. Easy Clean (تمیز کردن آسان)
 2. Registry scanning (اسکن رجیستری)
 3. Tools (ابزارها)

بخش ایزی کلین برای پیدا کردن فایل های اضافی و ناکارآمد و همچنین ردیاب ها ( مانند فایل های سطل آشغال ، پرونده های موقت .temp )استفاده می شود. قسمت easy clean قبل از عملیات پاک سازی سیستم ، لیستی از تمامی موارد بالا به شما نمایش میدهد.

اسکن رجیستری بخشی است که بیشتر کاربران از آن ترس دارند. CCleaner لیستی از موارد رجیستری را که شکسته ، گم شده ، بلا استفاده یا منسوخ شده به شما ارائه می دهد. سپس به شما پیغام “fix’them”  را نمایش می دهد ( با انتخاب این گزینه بدون گرفتن پشتیبان اقدام به تعمیر رجیستری های خراب ویندوز می کند)؛ همچنین توصیه می کند که در صورت بدتر شدن وضعیت کامپیوتر ، از فایل های رجیستری خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

با دانلود نرم افزار CCleaner به کمک ابزارهایی مانند: حذف کننده کامل نرم افزار های نصب شده ، بروزرسان، مدیریت منوی start-up ویندوز ، آنالایزر هارد دیسک ، کپی یاب ، سیستم ری‌استور و غیره به کمک کامپیوتر خود بروید.

آیا CCleaner واقعا به کامپیوتر کمک می کند؟

در واقع باید اینگونه سوال بالا را مطرح نمود: آیا CCleaner کامپیوتر شما را سریعتر و بهینه تر می کند؟

این کار تا حد زیادی با پاک کردن فایل هایی که فضای شما را اشغال کرده ، انجام می دهد. با در اختیار داشتن فضای بیشتر ، هارد دیسک شما از لحاظ تئوری می تواند کارآمدتر عمل کند. برای مشاهده این کارآمدی باید فایل های اضافی زیادی داشته باشید تا با پاک شدن آنها این تغییر احساس شود. خود شما هم میتوانید به صورت دستی فایل های اضافی خود را پیدا کرده و آنها را پاک کنید، تا سیستم خالی و سریع تر شود؛ اما به کمک نرم افزار ccleaner و با زدن یک کلیک میتوان این کار وقت گیر را انجام داد. ویدیو ها و آموزش های کاربردی بیشتر را در اینستاگرام رایانه کمک ببینید.


ویژگی های نرم افزار CCleaner

 • بهینه سازی ویندوز و بالا بردن سرعت آن
 • پاکسازی فایلهای موقت و temporary ویندوز
 • حذف کامل آدرس ها, کوکی ها و کش اینترنت اکسپلورر
 • تعمیر فایل های رجیستری ویندوز

تصویر محیط نرم افزار CCleaner


پسورد تمام فایل های فشرده : 9099071540

دانلود نرم افزار CCleaner دانلود با لینک مستقیم حجم فایل: ۲۱.۵۳MB
 • اینترنت خود را قطع کنید.
 • روی فایل ۱_Block Host [ Run Administrator ] در پوشه دانلود راست کلیک کرده و run as administrator  را بزنید.
 • نرم افزار را نصب کنید .
 • به کمک سریال نامبر های موجود در فایل ۳_SN نرم افزار را رجیستر کنید.

چنانچه در نصب و راه اندازی برنامه CCleaner با مشکل مواجه شدید، میتوانید با شماره  ۹۰۹۹۰۷۱۵۴۰ و ۷۱۲۹-۰۲۱ جهت حل مشکلات رایانه ای خود با کارشناسان رایانه کمک تماس بگیرید.

مشکلی برای نرم فزار CCleaner به کارشناسان رایانه کمک گزارش نشده است.

همچنین برای دیدن فیلم های آموزشی رایانه کمک میتوانید از خدمات آنلاین کامپیوتری رایانه کمک در اینستاگرام و آپارات بهرمند شوید.