دانلود نرم افزار Driver Booster Pro

دانلود درایور بوستر پرو


به وسیله‌ی نرم افزار Driver Booster Pro جدیدترین درایورها را دریافت کنید. همان‌طور که می‌دانید هر قطعه‌ی کامپیوتر مانند مادربرد، کارت گرافیک، کارت صدا، مودم و سایر قطعات توسط شرکتی ساخته می‌شوند و درکنار هم نصب می‌شوند و بر روی آن سیستم عامل نصب می‌کنیم .درایورها برنامه‌های مخصوص یک قطعه برای کارکرد درست و بهتر در سیستم و سیستم عامل می‌باشند و شما تاثیر آن را در اجرای برنامه‌های سنگین ویندوز و یا بازی‌ها متوجه خواهید شد. شما با استفاده از مجموعه درایورها که در نرم افزار درایور بوستر پرو جمع‌آوری شده است درایور قطعات کامپیوتری خود را  نصب کنید.

در این مجموعه شما می‌توانید درایوری را نصب کنید و یا با جدیدترین تغییرات درایور موردنظر که بوسیله ی شرکت سازنده‌ی قطعه منتشر شده است و در Driver Booster موجود است به‌روزرسانی کنید. این به‌روزرسانی حتی در تامین امنیت سیستم شما در فضای ناامن اینترنت کمک می‌کند.

نکته : پیشنهاد ما به شما کاربران عزیز استفاده از آنتی ویروسEset Smart Security برای جلوگیری از آلوده شدن سیستم به ویروس، خطرات احتمالی و برنامه‌های مخرب است.

در درایور بوستر امکان شناسایی خودکار درایورها وجود دارد و شما می‌توانید از درایورهای نصب شده بر روی قطعات سیستم خود نسخه‌ی پشتیبان تهیه کنید.

نرم افزار Driver Booster Pro با شناسایی بردها و قطعات قدیمی‌تر در یک محیط امن و آسان در کمترین زمان ممکن درایورها را نصب می‌کند.

حل مشکل کامپیوتر | حل مشکل گوشی | رایانه کمک تلفنی

ویژگی های نرم افزار Driver Booster Pro

  • دیتابیس قدرتمند و تشخیص خودکار درایورها
  • پشتیبانی‌های منظم و مداوم شرکت سازنده
  • مناسب برای کاربران مبتدی
  • سازگاری کامل با نسخه‌های مختلف ویندوز
  • قابلیت اجرای نرم افزار با ۲۸ زبان زنده‌ی دنیا
  • امکان تهیه‌ی نسخه‌ی پشتیبانی از درایورها
  • تشخیص خودکار درایورهای قدیمی و به‌روزرسانی آن‌ها
  • دارای الگوریتم شناسایی تست WHQL

تصویر محیط نرم افزار Driver Booster Pro


پسورد فایل فشرده : 9099071540

دانلود نرم افزار Driver Booster Pro دانلود با لینک مستقیم حجم فایل :23.5MB

قبل از نصب نرم افزار  Driver Booster Pro در ابتدا اینترنت خود را قطع کنید ، سپس بروی نصب کلیک کنید ، پس از اتمام نصب برنامه ، آن را اجرا کنید . این نرم افزار نیاز به کرک ندارد .

اگر موفق به نصب نرم افزار Driver Booster Pro نشدید با شماره تلفن های ۹۰۹۹۰۷۱۵۴۰ و ۷۱۲۹-۰۲۱ با کارشناسان رایانه کمک تماس گرفته و تمام مشکلات رایانه ای خود را در کمترین زمان ، حل کنید.

برای نرم افزارDriver Booster Pro مشکل خاصی گزارش نشده است .

همچنین برای دیدن فیلم های آموزشی رایانه کمک میتوانید ازخدمات آنلاین کامپیوتری رایانه کمک در اینستاگرام و آپارات بهرمند شوید.

دیدگاه کاربران

" ميتونم از درايور پك هم استفاده كنم؟ "

" بله "

ثبت دیدگاه

به غیر از نام، سایر اطلاعات اختیاری بوده و در سایت منتشر نخواهند شد

نام شریف شما *

ایمیل شما

موبایل

متن دیدگاه *

عملیات انجام شد