دانلود بازی GTA 5

دانلود بازی جی تی ای پنج


دانلود بازی جی تی ای پنج

اگر گیمر باشید امکان ندارد سری بازی های grand theft auto را تجربه نکرده باشید.

خوشبختانه بیشتر بازی های روز دنیا با سلیقه بیشتر گیمرها امروزی جور هستند و همین موضوع باعث می‌شود به سرعت در میان بازیکنان جا افتاده و محبوب دل آن ها شود.

از این رو بازی gta از سری بازی های شرکت راک‌استار گیم ( rock star game )، دقیقا از نسخه سوم بازی خود از این قانون پیروی کرد و توانست بازی خلق کند که تمامی دنیای بازی های ویدیویی را دچار تحول کند.

اما امروز شرح صحبت های ما درباره پیشرفت شرکت rock star نیست بلکه در مورد پروژه اخیر آنها یعنی GTA v است.

پس از این رو از شما دعوت می‌کنم که اگر به این بازی علاقه دارید، تا پایان مطلب ” نقد و بررسی بازی grand theft auto V  ” همراه تیم فنی رایانه کمک باشید.

حل مشکل کامپیوتر | حل مشکل گوشی | رایانه کمک تلفنی

پیشینه از سری بازی های GTA

اگر از گیمر های قدیمی باشید می‌دانید که در ابتدا قرار بود سری محبوب بازی GTA یک نوع ماشین بازی نظیر ( NFS heat و forza ) باشد، اما به دلیل اشتباهی درون کد‌نویسی بازی، باعث می‌شد که هر وقت پلیس شما را شناسایی می‌کند، دیوانه وار به دنبال اتومبیل شما افتاده و خود را محکم به ماشین شما بکوبد!

همین موضوع به اصطلاح عجیب باعث اولین جرقه هایی از بازی جهان بازی شد که امروزه هزاران پلیر فعال داشته و در بیشتر زمینه های مختلف نظیر فروش تعداد نسخه و هزینه تولید بازی رکورد  گینس دارد.

البته باید بدانید که نسخه های اولیه این بازی بر روی کنسول های تازه ساز نینتندو و PSP روانه بازار شدند و به هیچ عنوان شباهتی با نسخه های امروزی این بازی ندارد.

نسخه های ابتدایی بازی grand theft auto  ، دوربین بازی به حالت استراتژیک از بالا بوده و گرافیک پیکسلی آن به ندرت به دل گیمر ها می‌نشست

اما همان گرافیک و داستان پردازی، برای آن موقع کافی بوده زیرا در آن زمان صنعت بازی های ویدیویی به اندازه این سال ها پیشرفته نبود.

اما جالب است بدانید از نسخه سوم بازی اتومبیل دزدی بزرگ ، همه چیز دستخوش تغییرات بسیاری شد

به طوری که بازی از گرافیک پیکسلی به یک بازی بسیار با کیفیت، داستان بازی پیچیده تر شد و گیم پلی آن به سوم شخص و دنیایی درون آن open world تبدیل شد.

از این رو تمام این تغییرات باعث شد که امروز یک بازی بسیار عالی و جذابتری را شاهد باشیم.


بازی grand theft auto V

اگر بخواهیم بازی اتومبیل دزدی بزرگ ۵ را در یک کلام کوتاه و مختصر توضیح دهیم، باید گفت که با یک شاهکار بازی های ویدیویی روبرو هستیم که پس از تجربه خاطرات آن، سال ها در ذهن شما باقی خواهد ماند.

به طوری که شاید پس از تجربه آن باز هم بخواهید بازی را با درجه سختی دشوار تر دوباره تجربه کنید.

همچنین بازی در یک شهر خیلی بزرگ به نام لوس‌سانتوس جریان دارد، که شباهت بسیار زیادی با شهر واقعی لوس آنجلس آمریکا دارد

همچنین ماموریت ها بازی به بهترین شکل ممکن طراحی و کارگردانی شده اند به طوری که هر مرحله شما را به یک چالش جدید دعوت کرده و باعث می‌شود ماموریت های بازی مانند خیلی از بازی نسل هشتمی ( assassin creed odyssey و control ، watch dog  و…) ماموریت های تکراری و خسته کننده نداشته باشد و گیمر را برای به اتمام رساندن هر مرحله ترغیب نماید.

تمامی کاراکتر های بازی چه اصلی و چه فرعی همه و همه به بهترین شکل ممکن طراحی و دیالوگ نویسی شده اند به طوری که گیمر بتواند به بهترین شیوه ممکن با آنها تعامل داشته باشد.

همچنین بازی دارای ۱۵ ساعت گیم پلی بخش داستانی است که اگر بخواهید بازی را ۱۰۰ درصد به اتمام برسانید، باید بیش از ۳۰ ساعت وقت بگذارید.

هر کاراکتر درون بازی دارای یک شخصیت، خصوصیات اخلاقی و ویژگی متفاوت است  که در ادامه به معرفی هر کراکتر میپردازیم ( بازی grand theft auto V )


اتومبیل ‌دزدی بزرگ ۵ ( شخصیت فرانکلین درون بازی GTA v )

اولین کاراکتر درون بازی grand theft auto V که ما با آن آشنا می‌شویم شخصی به نام  فرانکلین است که در محله پایین شهر لوس سانتوس متولد و اکنون 20 سال دارد.

کاراکتر فرانکلین  طراحی شده از روی رپر بسیار معروف لوس‌انجلسی Shawn Fonteno  است.

راکستار برای زیبایی هر چه تمام تر بازی صداگذاری شخصیت فرانکلین هم به عهده اقای Shawn Fonteno  گذاشت تا صدا با تصویر کاراکتر هم‌خوانی داشته باشد.

همان طور که در بالا به آن پرداختیم هر شخصیت قابل کنترل در بازی به غیر از طراحی گرافیکی آن، دارای یک ویژگی و طرز فکر مخصوص به خود است.

فرانکلین هم به دلیل این که از کودکی در یک نمایندگی ماشین های گران‌ قیمت کار و در پایین شهر زندگی کرده، در مهارت رانندگی، تیراندازی و دزدی تبحر خاصی دارد.

و از این رو زمانی که وارد گروه می‌‍شود تمام سعی خود را می‌کند تا وظیفه خود را به بهترین نحو ممکن انجام دهد و حتی در بسیاری از مواقع خطر را به جان خود میخرد تا به گروه صدمه ای نرسد 


شخصیت مایکل درون بازی ( دانلود بازی جی تی ای پنج )

اگر بخواهیم شخصیت مایکل را در چند کلمه وصف کنیم، صبور و با دل و جرئت بهترین کلمه های است که میتواند شخصیت مایکل را در بازی معرفی کند

همچنین کاراکتر بازی مایکل که در بازی سن او از دو شخصی دیگر بالاتر است، از روی شخصیت واقعی Ned Luke که اتفاقا یک هنر پیشه موفق بوده و در بیش از ۳۰ فیلم متفاوت درخشیده، طراحی و صدا گذاری شده است

شخصیت مایکل در ابتدای بازی فردی بسیار غمگین و ناراحتی است به طوری که کاملا از زندگی سیر شده و به دنبال راهی برای فرار از خانه خود است.

زیرا با همسر خود ( آماندا ) با مشکلات بسیاری روبرو شده و آماندا تمام پول های او را صرف خوش گذارانی خود می‌کند و از طرفی دیگر پسر و دختر او اصلا توجه ای به او ندارد.

دختر مایکل ( ترسی ) فقط به دنبال خوشگذرانی و مشهور شدن است و پسر او ( جیمی ) سعی می‌کند تمام وقت خود را صرف بازی های ویدیویی کند و از اتاق خود به ندرت بیرون می‌آید.

از این رو مایکل تا جایی که ممکن است با مشغول کردن خود به کارهای مختلف وقت خود را پر کند.

اما اگر از تمامی این موارد بگذریم شخصیت مایکل به دلیل این که قبلا هم در دزدی های متعدد از بانک و فروشگه‌های مختلف حضور داشته، تبحر خاصی در تیر اندازی و دزدی دارد.

اما باید گفت در آخرین دزدی آنها که از یک بانک بزرگ بوده است، دستگیر شده و طبق قول های که به پلیس شهر لوسانتوس داده دیگر نباید جرمی مرتکب شود وگر نه به دردسر بزرگی خواهد افتاد.


شخصیت ترور فیلیپس در بازی اتومبیل دزدی بزرگ ۵ (بازی grand theft auto V )

و اما سومین کاراکتری که در بازی با آن آشنا می‌شویم، کراکتر ترور یا ( تراور ) است ،این فرد یک دیوانه به تمام معناست به طوری که از هیچ کاری ترسی ندارد. به راحتی می‌تواند دزدی کند، کتک کاری کند و حتی به راحتی آدم بکشد.

در واقع ترور یکی از کهنه سربازانی است که پس از اتفاقی در گذشته ما بین او و مایکل افتاده، افسرده شده و در صحرای blaine country زندگی می‌کند.

شخصیت پردازی کاراکتر ترور از روی شخصیت Steven Ogg  طراحی و صدا گذاری شده است که یک بازیگر کانادایی است، که در فیلم ها و سریال های متفاوتی ایفای نقش کرده است.

از ویژگی های ترور می‌توان به نترس بودن آن اشاره کرد به طوری که در برخی مراحل که با  او بازی می‌کنید به راحتی می‌توانید تمامی NPC های بازی را بکشید به طوری که حال خودتان از این کار بد شود.

همچنین ترور یک خلبان بسیار ماهر است که همین موضوع شاید در مراحل ابتدایی بازی کارایی نداشته باشد اما پس از گذشت مدتی و به اتمام رساندن مراحل اصلی بازی این ویژگی ترور بسیار به کمک شما خواهد امد.

به نظر شما بازی‌های ویدیویی آنلاین چقدر اینترنت مصرف میکنند، پیشنهاد میکنم مطلب " مصرف اینترنت در بازی های انلاین " را مطالعه کنید.

داستان بازی grand theft auto V

داستان بازی به دو بخش قدیم و زمان حال تقسم میشود

در ابتدای بازی ما میبینیم که ترور و مایکل با هم دوست هستن و همراه با یکی دیگر از رفیقان خود به یک بانک برای سرقت حمله می‌کنند

اما این دزدی خوب پیش نرفته و لو می‌روند و باید فرار کنند.

در هنگام فرار دوست آنها توسط پلیس تیر خورده و می‌میرید و مایکل دستگیر می‌شود، اما  ترور فرار می‌کند

اکنون  چندین سال از این موضوع گذشته و مایکل با شروطی که FBI برای او تعیین کرده، آزاد شده و چندین سال است که از ترور خبر ندارد

اما پس از مدتی سرو کله فرانکلین پیدا می‌شود و ماشین مایکل را می‌دزدد، در حالی که خبر ندارد مایکل درون ماشین است و این زمینه آشنایی و دوستی این دو نفر می‌شود و بین این دونفر قرار های رد و بدل می‌شود که سعی می‌کنم بیشتر از این داستان بازی را بازگو نکنم تا اسپویل نشود.

همانطور که در ابتدا گفته ام داستان بازی به بهترین شکل دیالوگ نویسی و کارگردانی شده و همین موضوع باعث می‌شود بازیکن در شخصیت پردازی بازکنان قوطه ور شود

در واقع راکستار اسطوره داستان پردازی است و همیشه سعی می‌کند در کمرنگ ترین کاتسین ها، داستان بازی را به بهترین شیوه ممکنه کارگردانی کند تا گیمر از آن هم لذت ببرد.


گرافیک بازی grand theft auto V

فکر نکنم نیازی به هیچ توضیح داشته باشد که گرافیک بازی جی تی ای ۵ چگونه است

اگر بخواهیم در در مورد گرافیک بازی GTA توضیح دهم باید ساعت ها به نقد و بررسی بازی grand theft auto V  بپردازیم، اما فقط می‌گویم گرافیک این بازی به حدی زیبا و چشم نواز است که تحت هیچ شرایطی چشمان شما را آزار نمی‌دهد.

محیط های درون بازی ( از محیط های شهری و ساختمان ها گرفته تا محیط های کویری و کوهستانی ) همه و همه بسیار زیبا طراحی شده به طوری که نور پردازی و کیفیت آن کاملا با یکدیگر هارمونی دارند.

توجه به جزئیات بسیار بالا بوده و اگر بخواهیم مثال بزنیم باید به موارد زیر اشاره کنیم.

به طور مثال اگر چندین دقیقه با ماشین خود رانندگی کنید و سپس ماشین را در جایی پارک کرده و خاموش کنید، پس از مدتی صدای ( تیک…تیک…تیک ) از موتور ماشین بلند می‌شود و به زیبایی خنک شدن موتور ماشین را نشان می‌دهد.

همچنین اگر سوار ماشین شوید و کمربند ایمنی خود را نبندید، اگر با ماشینی دیگر یا وسیله ای شاخ به شاخ شوید از پنجره جلو ماشین به بیرون پرتاب می‌شوید و ممکن است صدمات بسیاری ببینید.

یا مثلا وقتی هوا بارانی می‌شود کم کم چاله های درون بازی پر از آب می‌شوند و پس از اتمام باران و آفتابی شدن آسمان، کم کم خیس بودن زمین از بین می‌رود

مواردی که در بالا گفته شد، بخشی از جزئیاتی است که شرکت راک استار به آنها توجه داشته است که زیبایی بازی را چند برابر می‌کند.

موسیقی بازی grand theft auto V

موسیقی بازی یکی از زیبا ترین قسمت های بازی است که می‌تواند ساعت ها شما را محو خود کند

موسیقی زیبا در کاتسین های بازی یکی از زیبا ترین صحنه های بازی های ویدیویی را خلق می‌کند.

همچنین شرکت راک استار  برای زیبایی هر چه تمام تر بازی مانند نسخه های قبلی از سبک های مختلف موسیقی در بازی استفاده می‌کند تا کاربر بتوند بسته به سلیقه خود هر کدام را انتخاب کرده و از گوش دادن به ان لذت ببرد

صحبت از موسیقی بازی شد بهتر است در عمر صداگذاری بازی هم صحبت کنیم

همان طور که بازی GTA  در تمام قسمت های مختلف نظیر ( داستان پردازی، دیالوگ نویسی، گرافیک، گیم پلی و…) بسیار عالی است، در زمینه صدا گذاری هم راک استار به بهترین شیوه ممکن عمل کرده

به طوری که کوچکترین ایرادی نمی‌توان به آن گرفت.

صدا گذاری شخصیت ها، افکت های صوتی و موسیقی بی نقص بازی همه و همه باعث می‌شود تا با یک اثر بی نقص مواجه شویم

از این رو تعداد افرادی که در قسمت صداگذاری بازی فعالیت کرده اند، به بهترین شکل ممکنه کار خود را انجام داده اند به طوری که حتی NPC های درون بازی صدا های متفاوتی دارند

و از این رو خیلی کم با افرادی روبرو می‌شوید که صدای مشابه یکدیگر دارند

همچنین صدای افکت های بازی مانند صدای ( رعد و برق، بارش باران، شلیک گوگله، حیوانات اهلی و وحشی، مردم عادی، اگزوز و موتور ماشین) و همه و همه می‌تواند شما را به اوج لذت و غرق شدن در بازی برسانند.

 بازی control  راهی بجز اینکه آن را به عنوان به یاد ماندنی ترین بازی که تا کنون انجام داده اید نمی گذارد

سیستم مورد نیاز برای بازی grand theft auto V

حداقل مشخصات سیستمی که برای اجرای بازی جی تی ای ۵ (GTA V) نیاز دارید، به شرح زیر است.

ویندوز : ویندوز ۷ ، ۸ ، ۸.۱ و ۱۰ ( از نوع ۶۴ بیتی )

پردازنده مرکزی : پردازنده Intel Core 2 Q6600 با سرعت ۲.۴۰ گیگاهرتز یا AMD Phenom 9850  با سرعت ۲.۵ گیگا هرتز به بالا

پردازنده گرافیکی : NVIDIA GeForce 9800 GT 1GB  یا AMD Radeon HD 4870 1GB به بالا

حافظه رم : ۴ گیگابایت

فضای خالی : حداقل ۶۵ گیگابایت

نسخه دایرکت ایکس : Direct 10 با بالا

اگر بر روی کامپیوتر خود برنامه دایرکت ایکس را ندارید و یا نسخه آن بروز نیست

میتوانید با مطالعه مطلب ” نحوه نصب  و بروزرسانی برنامه DIRECT X ” به شیوه دانلود و راه اندازی آن مسلط شوید. اما اگر همچنان با مشکل خاصی روبرو شدید، می‌توانید با پشتیبان و خدمات کامپیوتری آنلاین رایانه کمک تماس بگیرید واز آن ها مشاوره اینترنتی و تلفنی دریافت کنید.


لینک دانلود بازی  grand theft auto V ( دانلود بازی جی تی ای پنج )

همچنین شرکت رایانه کمک برای راحتی شما کاربرانی که این نقد و بررسی را خوانده اید

لینک های دانلود و پرسرعت آن هم قرار داده

که اگر می‌خواهید آن را تجربه کنید به راحتی بتوانید به دانلود بازی grand theft auto V  ( اتومبیل دزدی بزرک ۵ ) اقدام کنید.

بازیهای مشابه اتومبیل دزدی بزرگ ۵

باید این موضوع را قبول کنیم که بازی های بسیاری در دنیا ساخته میشود که قصد دارند با سری GTA رقابت کنند اما هیچ کدام نمیتوانند جای بازی های راکستار بگذارند. اما به هر حال تجربه بازیهای OpenWorld که توسط استودیو بازی سازی های دیگر ساخته میشود، میتواند یک تجربه سرگرم کننده باشد، اما لذت، دقت به جزئیات، ماموریت های جذاب و نفس گیر و آزادی عملی که در سری بازی های اتومبیل دزدی 5 بزرگ وجود دارد در هیچ بازی دیگری نمیتوان نمونه آن را یافت.

اما به هر حال در ادامه به تعدادی از بازی های میپردازیم که شباهت بسیار زیادی به بازی GTA دارند.

بازی slapping digs  : یک بازی خفن شرقی است که مبارزان خیابانی، داستان و گیم پلی آن شباهت زیادی با GTA دارد.

بازی watcher  : یک بازی کاملا زیبا که از استودیو لهستانی ارائه شده و بسیار زیبا و جذاب است.

بازی watch dogs : سری بازی هی واچ داگ هم شباهت بسیار زیادی به بازی GTA دارند و کاربران میتوانند آن را تجربه کنند.


سخن پایانی

امیدوارم از این مطلب لذت کافی برده باشید، اگر به دنبال یک بازی جهان باز در عین حال فوق‌العاده از همه نظر هستید حتما بازی جی تی ای ۵ را تجربه کنید.

به یاد داشته باشید که رایانه کمک یک مرکز پاسخگویی به سوالات سخت افزاری و نرم افزاری کامپیوتری و گوشی است و با تجربه که در این ده سال فعالیتی که داشته است می‌تواند یه راهنمای خوب در بخش خدمان پشتیبانی آنلاین در زمینه های مختلف باشد.

همچنین می‌توانید برای یادگیری ترفند های کامپیوتری جذاب، پیج آپارات رایانه کمک را دنبال کنید و اگر به اخبار تکنولوژی روز را دارید، اینستاگرام رایانه کمک را فالو کنید.

راه های ارتباطی با رایانه کمک

پسورد فایل فشرده : www.downloadha.com

پارت اول ( پسورد فایل ها: www.downloadha.com ) دانلود با لینک مستقیم حجم فایل : 10GB
پارت دوم ( پسورد فایل ها: www.downloadha.com ) دانلود با لینک مستقیم حجم فایل : 10GB
پارت سوم ( پسورد فایل ها: www.downloadha.com ) دانلود با لینک مستقیم حجم فایل : 10GB
پارت چهارم ( پسورد فایل ها: www.downloadha.com ) دانلود با لینک مستقیم حجم فایل : 10GB

نصب بازی اتومبیل دزدی بزرگ ۵

پس از این که دانلود بازی اتومبیل دزدی بزرگ ۵ برای کامپیوتر تمام شد، اکنون وقت نصب آن است.

ابتدا تمام فایل ها را با استفاده از نرم افزار WinRAR استخراج کنید.

سپس بر روی setup بازی کلید کرده تا بتوانید فرایند نصب را انجام دهید.

پس از آن محل نصب بازی را با انتخاب گزینه browse مشخص کرده و next را انتخاب کنید تا بازی نصب شود.

در آخر پس از نصب وارد پوشه فایل خام بازی شده و محتویات پوشه crack یا patch کپی کنید.

سپس به محل نصب بازی رفته و آن را paste کنید.

حالا وارد بازی شده و از آن لذت ببرید.

نکته: فایل اجرایی Setup.exe را به صورت Run as Administrator اجرا کرده و به نصب بازی بپردازید.

————–

آموزش رفع مشکل زبان انگلیسی بازی:

۱) ابتدا مطمئن شوید که کرک بازی را اعمال کرده اید. بازی را یک بار اجرا کنید و اگر مشکل زبان داشتید انگلیسی نبود، به گام دوم بروید.

۲) فایل فیکس زبان انگلیسی را دانلود کرده و در محل نصب بازی خود کپی و جایگزین کنید (جایی که کرک را کپی کرده اید). بازی را اجرا کنید

————–

نکته : فایل های دانلود از سایت دانلودها میباشد و رمز تمامی فایل ها www.downloadha.com میباشد

رایانه کمک اولین و تخصصی ترین شرکت پاسخگویی به مشکلات رایانه ای به صورت غیر حضوری


حل مشکلات و ایرادات بازی اتومبیل دزدی بزرگ 5 کامپیوتر و لپ تاپ

اجرا نشدن بازی جی تی ای پنج به دلیل نصب نبودن نرم افزار دایرکت ایکس 11 بر روی کامپیوتر.

علت ران نشدن بازی GTA 5 به علت نصب نبودن درایور کارت گرافیک کامپیوتر. ( بروزرسانی درایور کارت گرافیک کامپیوتر و لپتاپ )

دیدگاه کاربران

" بازی خوبی است "

" با سلام من بازی رئ نصب کردم ولی هرجی میزنم رو بازی نمیاد هیچ صفحه ای برام باز نمیشه خواهش میکنم کمکم کنید "

" لطفا برای بررسی مشکل تماس بگیرید با مرکز تا همکاران بررسی کنند 9099071540 "

ثبت دیدگاه

به غیر از نام، سایر اطلاعات اختیاری بوده و در سایت منتشر نخواهند شد

نام شریف شما *

ایمیل شما

موبایل

متن دیدگاه *

عملیات انجام شد