تماس با کارشناس

نقد و بررسی بازی HALO Combat Evolved Anniversary

از مجموعه مطالب آموزشی

 

16 سال بعد از اینکه مایکروسافت پرچمدار Xbox را ارائه کرد ، مرد بزرگ ارتش سبز Bungie در آخرین نسخه به Halo: The Master Chief Collection بازگشت. بازی halo یک تیراندازی هوشمند اول شخص می باشد که هر پیمانی بدخواهی که با آن روبرو می شود، راهی عجیب و منحصر به فرد برای حذف آن دارد یا بوجود می آورد , از شغال های محافظ گرفته تا شکارچیان؛ برآمدگی های سنگین آهنی که برای شکستن آنها نیاز به ظرافت زیادی است.

این ممکن است به اندازه دخمه پرپیچ و خم باشد ، اما کیفیتی شبیه به عذاب در سطح طراحی بازی halo وجود دارد که در آن هر راهرو جدید مهارت های شما را در برابر ترتیب جدیدی از دشمنان آزمایش می کند.به همین ترتیب ، هر تفنگ را برای اهدافی طراحی کرده اند , تقریباً هر اسلحه یا سلاح های انسانی به طور مرتب نقش های خود را ایفا کرده اند (تمامی اسلحه ها ، تیراندازها و موشک ها برای هدف های مشخص طراحی شده اند ) اما تفنگ و نیازها همه چیز را برای تلاش بیشتر آماده می کنند. 

ضربات زیبای Halo 1 عملا افسانه به حساب می آید و می توانید با یکی دو ضربه دشمنان رو از پا در بیاورد ، یا  با ضرب و شتم زیاد مراحل رو به پایان برسانید . 

همانند DMR Halo Reach

تعادل پرتاب سلاح به ویژه در رایانه شخصی تاسف آور است. شاید از خود بپرسید، چرا از هر چیز دیگری استفاده می کنید؟  وقتی می توانید با اولین اسلحه که در بازی بدست می آورید ، راه خود را برای پیروزی ترسیم کنید و بعد فقط کلیک کنید تا برنده شوید.  با بررسی بازی Halo Combat Evolved Anniversary همراه رایانه کمک باشید .

 

 

درجه سختی بازی Halo

مراحل بعدی بازی عناصر بیشتری را به عنوان شمع راهتان خواهند کرد و سختی بیشتری برای در مسیر قرار گرفتن وجود دارد. همچنین سلاح های عجیب تر به تفنگخانه اضافه خواهد شد که در مراحل مختلف قابل استفاده هستند . اما یک سادگی دلپذیر در معماهای جنگی بازی halo وجود دارد، سادگی با راهروهای بیرحمانه و وسعت زیادی از معمای هالو می باشد که بازی در دنیای آن صورت می پذیرد .

این در حالی است که صخره های مسدود شده و بافت های ساده به سن خود خیانت می کنند ، اما هالو هنوز با لحنی قوی و بدون ناامیدی با آنها بصورت شگفت انگیز برخورد می کند و آنها را یکی پس از دیگری رد می کند .آتش نشانی ها در اثر طوفان های طولانی مسدود شده اند و شما را با هذیان محیط دنیای باستان تنها می گذارند.

در حالی که وحشت واقعی از اواخر بازی آغاز می شود . بازی هالو از ابتدا نسبت به نارضایتی هشدار می دهد. در این بازی جنگل های جهان حلقه ای سرسبز اما بی جان قلمداد می شود. هر دقیقه ای که در زیر نور آفتاب خیره کننده از سطح زمین صرف می شود با سفر به فضای داخلی بازی halo مطابقت دارد . هر جنگی که علیه میثاق و عهد شما در بازی انجام شود و زخمهای خشونت آمیزی که بر روی سازه های داخل بازی نشان داده می شود انگار هزاران سال دست نخورده است و جنگ های قدیمی را یادآوری می کند.

بازی کانتر رو دیگه همه میشناسن! اما عده کمی هستن که با "رفع مشکل بازی کانتر استریک" آشنا باشن!

طراحی و گرافیک بازی HALO Combat Evolved Anniversary

گمان می کنم وقت آن رسیده است که به فیلم موجود در اتاق بپردازیم ( منظور نسخه ی جدید بازی می باشد ) ، نسخه به روز شده در ۲۰۱۱ بسیارقابل تعامل تر می باشد . اصلاحات در سالگرد ارائه ی بازی halo چیزه نگران کننده ای برای طرفداران طولانی مدت هالو می باشد . آخرین مدل و بافت بازی کاملاً بازسازی شده است تا با جزئیات بیشتر به هر سطح مملو از نورپردازی های تازه و جلوه های جدیدی برای ذرات معلق در بازی دیده می شود .
زیبایی خاصی برای تماشای تابش خورشید از چکیدن قطره ی شبنم از روی یک گل در دره وجود دارد. به طور کلی مناظر طبیعی تمایل به سبک تر شدن دارند. محیط های اولیه در ورود به آن ناحیه ازبازی جذابیت کم نظیری دارند ، اما این امور قبل از این خارق العاده و مبهم به نظر می رسیدند. اما آرامش هالو دربازی از بین رفته است به شکلی که همه چیز به سمت از بین بردن تغییر شکل می یابد.
سازه های بی رحمانه که ممکن است روزی از بتن ساخته شده باشند ، هرچقدر هم که بازی halo به تصویر وابسته باشد ، آمادگی لازم برای شوک صوتی ساخته شده در نسخه یAnniversary را نخواهید داشت و به شکلی ملموس نمی باشد. در بازی صداهای جدید اسلحه مورد توجه قرار گرفته است و بر جذابیت بازی افزوده است .

حداقل ، بازی halo معروفترین حقه ی نسخه ی Anniversary را با خود همراه دارد. با ضربه زدن به یک دکمه ، می توانید بین تصاویر از بین رفته و هنر اصلی Bungie جابجا شوید. ۶۰ FPS  و با پشتیبانی از صفحه ی عریض و دیدنی که برای پورت Gearbox 2003 هرگز ارائه داده نشده است. متأسفانه این نسخه برخی از اثرات مفقود شده پورت ۲۰۰۳ (بخش از بازی می باشد ) را شامل می شود. در اکثر موارد شاید بسیار سخت باشد که دشمنان از وجود شما باخبر شوند.

بخش آنلاین بازی Halo

نسخه ی چند نفره Combat Evolution باعث می شود تا با مداخله Anniversary کاملاً دست نخورده به نظر برسد. اینجا همه چیز ، از جمله نقشه های جدید ، سلاح ها و وسایل نقلیه موجود در درگاه رایانه شخصی ۲۰۰۳ امکان می پذیرد. آنچه که این نسخه ی بازی  فاقد آن است حالت بهترین نقشه های بازی halo ، برای پول من (قسمتی از تنظیمات بازی)، برای نسخه سفارشی بسیار محدود شده و رایگان همراه با نسخه Gearbox ارسال می شود.

مجموعه کامل اصلی هنوز راه زیادی برای تغییر حالت ندارد. آنچه می تواند به جای آن ارائه دهد ، یک تصویر چند نفره کامل تر است.همچنین مشکلی که باید آن را عنوان کرد  پورت Gearbox این روزها دردسرهایی برای استفاده دارد و مملو از سرورهای تنظیم شده در پخش Blood Gulch 24/7 است.

این واقعیت جذاب در بازگشت دوباره بازی halo به کامپیوتراست. تمام هیاهو در حدود ۲۰ سال پیش برای بازی های در این سبک چه بوده است! اگر ۲۰ سال گذشته را در قالب رایانه شخصی Halo با یک  محتوای سفارشی سپری کرده باشید ، بازی Halo: Combat Evolution Anniversary  یک صفحه تمیز و توضیح شفافی ارائه می دهد.

در انتها امیدواریم از مطالعه نقد کوتاه بازی HALLO Combat Evolved Anniversary لذت برده باشید، رایانه کمک همیشه در تلاش بوده تا با کمترین هزینه مشکلات نرم افزاری کامپیوتر و تلفن همراه شما را در کوتاه ترین زمان پاسخ دهد، شما میتوانید با دنبال کردن پیج اینستاگرام رایانه کمک از آموزش ها کوتاه و کاربردی و ترفندهای موبایل جهت رفع مشکل خانگی خود استفاده کنید.

 

دیدگاه کاربران

" برای این مطلب دیدگاهی نوشته نشده است " هرگونه سوال ، ابهام یا نظری دارید برای ما بنویسید ثبت دیدگاه

ثبت دیدگاه

به غیر از نام، سایر اطلاعات اختیاری بوده و در سایت منتشر نخواهند شد

نام شریف شما *

ایمیل شما

موبایل

متن دیدگاه *

عملیات انجام شد