آموزش نصب VPN بر روی مودم ADSL

از مجموعه مطالب آموزشی

 امروزه به دلیل این که بسیاری از سایت های خارجی فیلتر هستند و کشور های خارجی IP کاربران ایرانی را تحریم می‌کنند، استفاده از   برنامه و اپلیکیشن های VPN در کامپیوتر و موبایل به اوج خود رسیده است. به همین دلیل بیشتر افراد به دنبال نرم افزار یا اپلیکیشن هستند که بتواند راه کوچکی بین لایه تحریم باز کند.اما تنظیم vpn روی مودم، یکی از بهترین و هوشمندانه ترین روشها  برای استفاده از vpn محسوب مشیود که همانطور که حدس میزنید مزایای بسیاری را میتواند به همراه داشته باشد.

اگر در حال مطالعه این مقاله هستید حتما  به این موضوع فکر کرده اید که آیا می‌توان روی مودم فیلترشکن نصب کرد تا بتواند به همه دیوایس های متصل شده به آن اینترنت بدون محدودیت بدهد.

اما در این مقاله قصد داریم به آموزش نصب VPN بر روی مودم  ADSLبپردازیم. شاید به نظر بیاد که این کار بسیار پیچیده و سخت است و به این خاطر به طورکل قید این کار را بزنید. اما تنظیم vpn در مودم بسیار ساده تر از آن است که بتوانید تصور  کنید. پس با تیم فنی رایانه کمک تا انتهای این مقاله همراه باشید.

 

چرا لازم است از فیلتر شکن استفاده کنیم؟

بیشتر کاربران به این دلیل از VPN استفاده میکنند تا بتوانند به شبکه های اجتماعی و سایت های فیلتر دسترسی داشته باشند، اما کارایی دیگر آنها رمزگذاری دیتا ها دریافتی و ارسالی است تا هیچ سازمان و شرکتی نتواند اطلاعات شما را رصد کند.

همچنین پس از استفاده از VPN به راحتی می‌توانید از فایل های تورنت استفاده کنید، زیرا بسیاری از شرکت های ارائه دهنده اینترنت برای جلوگیری از نقض قوانین کپی رایت، جلو دانلود از تورنت را می‌گیرنند و اجازه نمی‌دهند کاربران به این فضا دسترسی داشته باشند، اما با نصب و فعالسازی VPN به راحتی می‌توانید به اینگونه دیتاها دسترسی داشته باشید.

 

تنظیم vpn روی مودم : چرا لازم است از وی پی ان برای مودم خانگی خود استفاده کنیم؟

تنظیم vpn روی مودم امکان را به ما میدهد که تمامی دستگاه هایی که به مودم شما متصل میشوند از مزایای vpn مثل باز کردن سایتهای فیلتر و تحریم شده استفاده کنند

معمولا برخی دستگاه‌ها مانند تلفن های هوشمند و کامپیوتر ها امروزی امکان نصب VPN بر روی آنها وجود دارد، اما اگر بخواهیم بر روی تمامی دستگاه های که در خانه یا محل کار به مودم متصل می‌شوند، فیلتر شکن نصب کنید، زمان زیادی از شما گرفته می‌شود.

همچنین امکان فعالسازی فیلترشکن بر روی  دیوایس هایی مانند( کنسول های بازی، تلویزیون و...) وجود ندارد که مزید بر علت نصب VPN بر روی مودم است.

بنابراین بهترین روش این است که یک VPN بر روی مودم ADSL خود فعال کنید تا بتواند به همه کاربران اینترنت بدون محدودیت منتقل کند.


 مزایای راه اندازی vpn در مودم چیست؟

  • به صورت دائمی میتوانید به vpn بدون قطع و وصل کردن فیلتر شکن وصل باشید
  • عدم نیاز به نصب و تنظیم vpn روی تمامی دیوایس ها به صورت مجزا
  • ایجاد امنیت بالا برای تمام دیوایس های داخل شبکه منزل یا محل کار متصل به مودم
  • عدم نیاز به خرید vpn های چند کاربره شما با یک وی پی ان میتوانید تمامی نیاز خود را برطرف کنید 

 

1 . آموزش راه اندازی IPSec VPN در مودم ADSL (ورود به تنظیمات روتر)

در اولین مرحله از آموزش نصب VPN بر روی مودم  ADSL، باید وارد تنظیمات روتر یا مودم خود شوید و تنظیمات وی پی ان بر روی مودم اعمال کنید.

اما این مهم است که بدانید نخستین پیش نیاز برای راه اندازی vpn روی مودم، قطعا داشتن یک مودم با قابلیت تنظیم vpn است. بیشتر مودم هایی که در این چند سال اخیر وارد بازار شده اند قابلیت تنظیم vpn در مودم را دارند. پس قبل از ادامه مراحلی که در این آموزش برای شما گفته شده است مطمئن شوید که مودم شما این قابلیت را پشتیبانی میکند.

زمانی که مطمئن شدین مودم شما قابلیت تنظیم فیلتر شکن بر روی مودم را دارد حتما نیاز به خرید vpn خواهید داشت. در این مطلب آموزشی از سری آموزش های کامپیوتری شرکت پشتیبان کامپیوتری رایانه کمک تلاش کرده ایم تنظیم وی پی ان بر روی مودم را برای برند های معروف مودم بررسی کنیم. در نظر داشته باشید که ممکن از برخی از تنظیمات متفاوت باشد چرا که مودم ها از فریم ور های مختلف استفاده میکنند

نحوه ورود به تنظیمات مودم و اعمال تغییرات در هر مدل و برند متفاوت است. و باید توجه داشته باشید که امکان اتصال وی پی ان بر روی همه مودم ها وجود ندارد و مدل های معدودی این امکان را درون خود دارند به همین دلیل اولین کار این است که متوجه شوید که IP مودم شما برای وارد شدن به تظیمات آن چیست و آیا اصولا مودم شما از این قابلیت پشتیبانی می کند یا خیر؟
نحوه ورود به تنظیمات مودم برای تنظیم وی پی ان روی مودم 

ابتدا به صورت کلی چگونگی ورد به مودم و نحوه تنظیم فیلتر شکن بر روی مودم را بررسی خواهیم کرد و پس از آن به سرغ مودم های مختلف میرویم و برند های معرفو موجود در بازار را بررسی میکنیم 


نحوه ورود به تنظیمات مودم و اعمال تغییرات در هر مدل و برند متفاوت است. و باید توجه داشته باشید که امکان اتصال وی پی ان بر روی همه مودم ها وجود ندارد و مدل های معدودی این امکان را درون خود دارند به همین دلیل اولین کار این است که متوجه شوید که IP مودم شما برای وارد شدن به تظیمات آن چیست و آیا اصولا مودم شما از این قابلیت پشتیبانی می کند یا خیر؟

پس از آن با استفاده از یک مرورگر IP مودم را جستجو کنید. (توجه داشته باشید که IP بیشتر مودم ها معروف 192.168.1.1 است.

اکنون وارد صفحه ای می‌شوید که از شما می‌خواهد نام کاربری و رمز عبور مودم را وارد کنید. (عموما در پشت مودم یا زیر آن username و password ورود به مودم نوشته میشود که لازم است آن را وارد کنید)

اگر تمام مراحل را با دقت انجام درست انجام داده باشید، اکنون وارد صفحه اصلی پنل مودم می‌شوید.

نکته: اگر در هر بخش با مشکل یا سوال روبرو شدید، می‌توانید از بخش نظرات با کارشناسان رایانه کمک در ارتباط باشید و از آنها خدمات کامپیوتری آنلاین دیافت کنید.

 برای تماس با شرکت رایانه کمک میتوانید از شماره 9099071540 از تلفن های ثابت و از شماره 0217129 با موبایل اقدام کنید 

2 . آموزش تصویری اتصال و نصب وی پی ان در مودم

در مرحله دوم از آموزش نصب VPN بر روی مودم  ADSL ، زمان آن رسیده است که به فیلترشکن درون تنظیمات مودم بپردازیم.

 پس از ورود در این قسمت از بالای صفحه وارد تنظیمات settings شوید.

سپس در این قسمت روی گزینه VPN کلیک کنید.

اکنون صفحه ای برای شما باز می‌شود که در آن لازم است IP و تنظیمات vpn خود را در آن اضافه کنید. در آن بخش گزینه های مختلفی را می‌بینید که موارد مهم را به صورت کامل به شما توضیح می‌دهیم.

قسمت  Connection Type : دو تا گزینه PPTP/L2TP دارید که نوع اتصال شما به IP فیلتر شکن است و می‌توانید از هر دو نوع آنها استفاده کنید.

نکته : توجه داشته باشید که نوع  L2tp چند ویژگی اضافه تر نسبت PPTP دارد به همین دلیل بهتر است L2tp را انتخاب کنید.

 قسمت Tunnel Password : در این کادر باید تونل مرتبط به vpn را بنویسید (اگر از مکانی فیلترشکن خریداری کنید، کد مخصوص به شما میدهند که لازم است در این بخش وارد کنید(

قسمت PPP Username : در این قسمت نام کاربری و یا نام  شرکت VPN که از آن استفاده می‌کنید را وارد کنید.

 قسمت PPP Password : و در آخر در کادر  PPP Password رمز عبور را وارد کنید.

بعد از کامل کردن تنظیمات VPN دکمه Apply را بزنید که تنظیمات که درون مودم ست کردید ذخیره شود.

سپس مودم را یکبار reset کنید تا به صورت خودکار پس از روشن شدن به همه دستگاها اینترنت بدون محدودیت منتقل کند.

نکته: توجه داشته باشید که درون صفحه مرتبط به تنظیم vpn در مودم گزینه و کادرهای دیگری برای وارد کردن اطلاعات وجود دارد، اما نیازی نیست درون همه ی آنها را پُر کنید.


تغییر آی پی مودم و تنظیم vpn در مودم  D-Link

همانطور که در بالا متوجه شدین برای راه اندازی vpn درهر مودمی ابتدا لازم است به مودم مورد نظر وصل بشید بنابراین برای تنظیم vpn روی مودم dlink وارد پنل مودم خود شوید در برای اینکار ابتدا در مرورگر آدرس 192.168.1.1 را وارد کنید. در این بخش شما مبایستی نام کاربری و پسورد ورود به پنل مودم را وارد کنید. دقت کنید این یوزرنیم و پسورد با اطلاعات اکانت VPN متفاوت است. بصورت پیشفرض یوزرنیم و پسورد مودم admin , admin میباشد. مگر اینکه آن را تغییر داده باشید.

پس از ورد به کنترل پنل مودم مراحل زیر را انجام دهید : 

1.از قسمت بالا گزینه Setup را انتخاب کنید

2. سپس از ستون سمت چپ روی گزینه Internet کلیک کنید

3.برای ست کردن وی پی ان روی مودم بر روی گزینه Manual Internet Connection Setup کلیک کنید.در صفحه بعدی کافیه  تنظیمات را به صورتی که در عکس زیر  مشاهده مکنید انجام دهید

4. در قسمت My Internet Connection is یکی از گزینه های PPTP (Username/Password) یا L2TP (Username/Password) رو انتخاب کنید. البته پیشنهاد ما انتخاب گزینه L2TP است که سرعت و امنیت بالاتری دارد.

5. در این مرحله در قسمت Address Node گزینه Dynamic IP رو میبایستی انتخاب کنید.

6.در قسمت PPTP Server Address باید آدرس سرور  vpn که خریداری کرده اید رو وارد کنید. سر

7. حال در این بخش نام کاربری  و پسورد اکانت VPN خود را وارد کنید.

8. در این قسمت نیز میتوانید آدرس های dns عمومی مثل dns های گوگل را وارد کنید. البته انجام دادن این مرحله اختیاری می باشد و اجباری به تغییر این گزینه نیست.

9. حال به انتهای تنظیم vpn بر روی مودم دلینک رسیده اید برای تنظیم نهایی در قسمت بالای صفحه روی Save کلیک کنید.

به  همین راحتی کار تنظیم vpn در مودم D-link به پایان رسیده است. برای اطمینان از فعال بودن وی پی ان بر  روی مودم خود وارد سایت iplocation.net شوید و آی پی خود را چک کنید در این سایت میتونید متوجه بشین که این آی پی از ایران است یا کشور دیگری که وی پی ان اون کشور رو خریداری کرده اید. نحوه تنظیم فیلترشکن در مودم  تی پی لینک

در نظر داشته باشید که مودم های TP Link که اخیرا در بازار به فروش میرسند کاملا کنترل پنل متفاوتی دارند به صورتی که ظاهر و ویژگیهای فریم ویر این مودهای تی پی لینک  به طور کامل دستخوش تغییرات اساسی شده است. بنابراین ما تصمیم گرفتیم در این بخش از مطلب آموزش تنظیم مودم برای فیلترشکن ابتدا روش تنظیم وی پی ان در مودم های قدیمی این برند را توضیح دهیم و پس از آن به سراغ مودم های جدید با پنل جدیدتر خواهیم رفت تا با این مورد هم به خوبی آشناشوید.

برای راه اندازی vpn روی مودم TP Link  ابتدا لازم است مانند مودم قبلی به مودم وصل بشید و وارد پنل مودم شوید بنابراین مجدد در مرورگر آدرس 192.168.1.1 را وارد کنید تا وارد صفحه مودم شوید. در این بخش شما باید نا کاربری و پسورد مودم را وارد کنید. در نظر داشته باشید که این نام کاربری و پسورد که برای ورد به صفحه اصلی مودم میزنید با اطلاعات اکانت vpn متفاوت است. بصورت پیشفرض در مودم های تی پی لینک نام کاربری و پسورد مودم admin , admin میباشد. مگر اینکه شما به عنوان کاربر آن را تغییر داده باشید.پس از ورد به مودم مراحل زیر را دنبال کنید:
1.از ستونی که در سمت چپ  مشاهده میکنید بر روی Network و سپس گزینه  WAN را انتخاب کنید.

2. در بخش  WAN Connection Type میتوانید بین 2 گزینه PPTP/Russia PPTP و L2TP یکی را به دلخواه خود انتخاب کنید. البته پیشنهاد ما به عنوان مشاور کامپیوتری انتخاب گزینه L2TP است که سرعت و امنیت بالاتری دارد.

 3.حالا نام کاربری و پسورد اکانت vpn خریداری شده خود را وارد کنید.

4. برای انجام تنظیم فیلتر شکن بر روی مودم گزینه Dynamic IP را انتخاب کنید.

5. در این بخش سروری را که مایل به استفاده از آن هستید را وارد کنید. در نظر داشته باشید زمانی که وی پی انی از شرکت خاصی خریداری میکنید سرورها پس از خرید برای شما ارسال خواهد شد.

6.حال کافیه در قسمت Connection Mode گزینه Connect Automatically را انتخاب کنید.

8.و در انتهای مراحل انجام کار بر روی دکمه Save کلیک کنید.
به همین سادگی vpn روی مودم TP Link شما تنظیم شد! حال میتوانید وارد سایتی که در بالا گفته شد شوید و آی پی سیستم خود را چک کنید 


 نصب vpn روی مودم های TPLinkبا پنل جدید

همانطور که گفتیم مودم های تی پی لینکی که اخیرا وارد بازار شده اند پنلی کاملا متفاوت داردن حالا برای نصب vpn در مودم های TPLink با کنترل پنل جدید مجدد وارد آدرس 192.16.1.1 در مرورگر شوید تا بتوانید به تنظیمات مودم برای ست کردن فیلتر شکن بر روی مودم دسترسی داشته باشید سپس نام کاربری و پسورد مودم را وارد کنید.

1. از ستونی که در سمت چپ مشاهده میکنید گزینه Network و سپس Internet را انتخاب کنید و از قسمت بالا سربرگ  Advanced رو انتخاب کنید.تا صفحه تنظیمات پیشرفته مودم برای شما نمایش داده شود

2. حال برای تنظیم vpn بر روی مودم خود باید در بخش   Internet Connection Type گزینه L2TP یا PPTP را انتخاب کنید. پیشنهاد ما انتخاب L2TP است.

3.نام کابربری و پسورد اکانت  وی پی ان خریداری شده ی خود را وارد کنید.

4.همانطور که در عکس مشاهده میکنید در بخش Secondary Connection گزینه Dynamic IP را انتخاب کنید.

5. حال در این بخش سروری را که مایل به استفاده هستید وارد کنید. در نظر داشته باشید که این آدرس سرور را از شرکتی تهیه کنید که وی پی ان خود را از آن شرکت گرفته اید

6.برای قسمت Connection Mode گزینه Auto را انتخاب کنید.

7. برای تکمیل مراحل انجام کار در نهایت بر روی دکمه Save کلیک کنید.
نحوه تنظیم vpn روی مودم ایرانسل

مجدد برای دسترسی به پنل مودم و وارد شدن به فریم ویر مودم میبایستی آدرس 192.168.1.1 را در مرورگر خود وارد کنید. سپس نام کاربری و پسورد مودم را وارد کنید تا بتوانید وارد پنل مودم شوید.


 

در مرحله بعد گزینه vpn را باید انتخاب کنید بنابراین از ستون سمت چپ گزینه VPN را انتخاب کنید. و مراحل زیر را برای ست کردن فیلتر شکن بر روی مودم ایرانسل دنبال کنید: 

1. قبل از هر چیز لازم است تیک گزینه Enable را فعال کنید.

2. در بخش  Protocol گزینه PPTP یا L2TP را انتخاب کنید. پیشنهاد ما به عنوان کارشناس پشتیبان کامپیوتر انتخاب L2TP است که هم سرعت بالاتری دارد و هم از امنیت بالاتری بهره میبرد.

3. حالا در بخش VPN Server سروری را که میخواهید از آن استفاده کنید را وارد کنید. همانطور که در بالا متوجه شدین این سرور آدرسی است که فروشنده وی پی ان در اختیار شما قرار میدهد

4. در این قسمت نام کاربری  و پسورد اکانت vpn خریداری شده را وارد کنید.

5.درقسمت Tunnel Password باید L2TP Key را وارد کنید که پس از خرید vpn به شما داده خواهد شد.

6.در انتها روی دکمه Submit کلیک کنید تا VPN فعال شود.
پرسش و پاسخ کامپیوتری و پاسخ به سوالات شبکه ای


کاربران با کارشناسان رایانه کمک در زمینه آموزش تنظیم وی پی ان در مودم فیلترشکن روی مودم

در این بخش به تعدادی از سوالات کاربران میپردازیم و به آنها پاسخ می‌دهیم.


آیا میتوان بر روی همه مودم ها VPN نصب کرد؟

خیر، بسیاری از adsl ها و روتر های قدیمی امکان ست کردن فیلترشکن بر روی مودم را ندارند اما امروزه بیشتر مودم های نسل جدید لز این قابلیت پشتیبانی می‌کنند.

 

در حین نصب و تنظیم VPN در مودم، دستگاه ریست و خاموش شد الان باید چکار کنم؟

اگر به هر دلیلی در حین راه‌اندازی وی پی ان روی روتر، دستگاه خاموش شد، بهتر است مودم را reset کرده و دوباره تمامی مراحل را انجام دهید.

ریست شدن مودم می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد، به عنوان مثال ممکن است به دلیل تغییرات در کانفیگ این مشکل پیش آمده باشد.

همچنین ممکن است به دلیل فشار بیش از حد به تنظیمات مودم یا اشتباه در زمان انجام باعث ریست شدن مودم شده باشد. از این جهت پیشنهاد میکنم اگر تسلطی بر روی فعالسازی VPN روی مودم ندارید حتما با کارشناسان حل مشکلات سخت افزای و نرم افزاری رایانه کمک در ارتباط باشید تا بر اثر یک اشتباه به دستگاه خسارت وارد نکنید.


چگونه متوجه شویم که مودم ما امکان فعال کردن VPN دارد یا نه؟

برای این کار 3 راه وجود دارد

1 . ابتدا می‌توانید از روی جلد آن به این موضوع پی ببرید، زیرا این قابلیت یکی از مزیت های کلیدی در بین مودم های جدید قلمداد می‌شود به همین دلیل اگر قابلیت شناسایی VPN را داشته باشد، بر روی کارتن و جلد آن این موضوع را می‌نویسند.

2 . روش بعدی استفاده از سایت اصلی است که این مودم را طراحی کرده است، برای این کار کافی است وارد سایت سازنده آن شده و برند و مدل آن را جستجو کنید با این کار صفحه مرتبط به ویژگی های محصول باز شده و تمام اطلاعات و قابلیت های مودم شما را معرفی می‌کند.

3 . در آخر می‌توانید از قسمت نظرات برند و مدل مودم خود را برای ما ارسال کنید تا کارشناسان رایانه کمک پس از بررسی جواب قطعی را برای شما ارسال کنند.

 

آیا میتوان روی مودم TP link، d link، ایرانسل و... فیلترشکن فعال کرد؟

امکان نصب vpn بر روی برخی مودم های ایرانی و روتر های که در ایران معروف هستند وجود دارد، اما هر کدام روش مخصوص به خود را دارند.

بنابراین برای مطلع شدن از این موضوع که آیا مودم شما از VPN پشتیبانی میکند، بهتر است از روش های که در قسمت بالا به آنها پرداختیم استفاده کنید.

 

سخن پایانی

 در آخر خیلی ممنونم که تا پایان مطلب " آموزش نصب VPN بر روی مودم  ADSL" همراه ما بودید، امیدوارم با استفاده از توضیحات داده شده توانسته باشید بر روی مودم خود فیلترشکن نصب و فعال کنید، اما اگر در زمان انجام این کار با مشکل یا سوال خاصی روبرو شدید می‌توانید با شماره 0217129 یا 9099071540 تماس بگیرید تا مستقیما به کارشناسان فعال در مرکز پشتیبانی و خدمات کامپیوتری تلفنی متصل شده و از آنها مشاوره تلفنی به صرفه و اینترنتی رایگان دریافت کنید.

دیدگاه کاربران

" سلام من مودم همراه اول مدل یوتل L443 رو دارم از هر جا که میخام وی پی ان بگیرم فروشنده اطلاعات کافی برای اینکه ایا این مدل مودم وی پی ان ست میشه روش یا نه رو نداره . لطفا راهنمایی بفرمایید "

" خیر این مدل نداره وی پی ان داخلی "

" سلام.مودم یوتل مدل A304U میشه وی پی ان نصب کرد؟؟؟ با تشکر "

" خیر "

" با سلام مودم دی‌لینک مدل DWR-M920 قابل نصب وی پی ان داره؟ مودم TF-i60 H1 چطور؟ با تشکر از شما "

" آیا روی مودم TP-LINK TD-W8151N میشه v-p-n تنظیم کرد؟ "

" خیر "

" سلام. متن مفیدی بود. ممنون. آیا مودم tp-link w9960 که دارای ویژگی ipsec vpn است، از این قابلیت پشتیبانی می کند؟ "

" اگر توی تنظیمات مودم این گزینه رو داشته باشه بله "

" سلام مودم دلینگ 2730uتک انتن قابلیت نصب vpnدارد .سپاسگزارم "

" اگر امکانش هست میشه توضیح بدین. من مودمم مدل تی پی لینک ‌9960 هست و احتیاج دارم روش vpn وصل کنم, لطفاً توضیح بدین ❤️ "

" سلام با تشکر از راهنمایی های خوب ومفیدتانمودم من دو مدل دلینک ۲۷۳۰/۲۷۴۰یو میباشد آیا قابلیت نصب وی پی ان رادارد ودر صورت داشتن قابلیت نصب ممنون میشوم راهنمایی بفرمائید "

" خیر این دو مدل قابلیت وی پی ان ندارند "

" سلام، وی پی ان خوب که زیاد قطع نشه و سرعت رو کم نکنه سراغ دارید؟ "

" تماس بگیرید با مرکز لطفا تا همکاران معرفی کنند بهتون 9099071540 "

" با سلام و خسته نباشید مودم netis dl4322 قابلیت نصب وی پی ان دارد؟ با تشکر "

" خیر "

" سلام مودم من از VPN پشتیبانی نمیکنه آیا راه دیگه ای برای وصل کردن مودم به فیلتر شکن هست ؟ "

" خیر "

" سلام..... با تشکر ا ز راهنمایی های مفیدتان د ر باره نصب vpn بر روی مودم اگر سایت معتبری را جهت خرید اینترنتی اینگونه vpn در نظر دارید لطفا معرفی فرمایید. "

" خیر ما سایتی رو نمیتونیم معرفی کنیم "

" سلام مودم TD-w8961N این قابلیت را دارد؟ "

" برای بررسی تماس بگیرید با مرکز کارشناسان براتون بررسی می کنند 9099071540 "

" قصد خرید یک مودم رو داشتم که قابلیت تنظیم وی پی ان رو داشت ولی فروشنده گفت مودم هایی که گارانتی دارن رو نمیشه وی پی ان وارد کرد چون از سمت شرکت گارانتی شده دستکاری شده! سوالی که پیش میاد اینه واقعا همچین چیزی ممکنه؟ تا الان کسی چیزی از این بابت بهم نگفته بود و از یه فروشنده شنیدم و کلا پشیمون شدم از خرید کردن "

" بله مودم های گارانتی دار اصولا وی پی ان ندارند "

" با سلام خدمت رایانه کمک و تیم پشتیبانی مودم LTE مدل TPLink MR6400 درصورتیکه از سیمکارت استفاده شود آیا از فیلترشکن پشتیبانی میکند؟ "

" اگر توی تنظیمات گزینه وی پی ان داره بله نوع اینترنتش فرقی نمیکنه "

" سلام مودم من DLinku2600 هست آیا وی پی ان میشه روی اون یا دستگاه و گوشي هایی که به اون وصل هستن vpn ریخت "

" سلام آریا حان. نه متاسفانه مودم شما از VPN ساپورت نمیکنه "

" سلام آیا مودم billion 5400n r2 توانایی نصب vpn دارد ؟ در اینترفیس وب آن هیچ اثری از vpn نیست ولی در pdf آن گفته شده پشتیبانی از vpn pass through "

" خیر قابلیت vpn pass through به معنی امکان اتصال از طریق vpn بر روی سیستم هست یعنی میتونید روی سیستم وی پی ان اجرا کنید و مودم هم ازش پشتیبانی کنه ولی خود این مودم توی تنظیماتش گزینه ای برای وی پی ان نداره "

" با سلام میخواستم بپرسم که روی مودم ایرانسل i60 مدل s1. وی پی ان نصب میشه. "

" خیر "

" مودم من مگانت هس میشه وی پی ان نصب کرد "

" سلام جواد جان. کاشکی کامل مدل و برندشو برام مینوشتی ولی به احتمال زیاد نه نمیتشه روی مودم های مگانت فیلترشکن نصب کرد "

" سلام ، مودم من دی لینک 2770 هست آیا پشتیبانی می کنه؟ "

" خیر "

" سلام وقتتون بخیر با مودم تی پی لینک مدل TD-W8961N میشه اینکار رو کرد ؟ "

" خیر "

" سلام tp link مدل td-w8901n تنظیمات vpn را دارد . یعنی وی پی ان میتوان بهش زد. "

" سلام سیاوش جان، نه متاسفانه نمیشه روی مودم شما فیلتر شکن نصب کرد "

" سلام و عرض ادب و خسته نباشید . من از مودم فیبر نوری مدل Fiber Home استفاده میکنمئ و مدل آن : Model : AN5506-04-FS میباشد خواستم ببینم میشه به روش توضیح داده شده از VPN استفاده کنم ؟ "

" سلام لطفادجواب سوال من رو هم بدید ؟ روی مودم فایبر هوم مدل AN5506-04-FS میشه وی پی ان نصب کرد؟؟؟ ممنون میشم جواب ام رو بدید!!!!!! "

" سلام فرذهاد جان، نه اینم نمیشه متاسفانه "

" سلام خسته نباشین میخواستم ببینم رویه مودم ایرانسل مدل GP_2101plus میشه vpnنصب کرد؟ "

" سلام علی زضا جان، نه مودم های ایرانسل و همراه اول و... که ایرانی هستن نمیشه روشون VPN فعال کرد "

" مودم D-LinkمدلDSL-124آیا میشه vpnروش نصب کرد ؟ "

" با سلام و عرض ادب،ایا مودم تی پی لینک مدل archer mr200 قابلیت نصب وپی آن داره؟با تشکر "

" سلام هاتف جان نه کلا روی مدل های تی پی لینک های سری آرچر کار نمیکنه "

" سلام، من مودم تی پی لینک مدل Mr6400 خرید کردم چطوری میتونم روی آن وی پی ان نصب کنم؟ ممنون "

" سلام حامد جان نه روی موردمت نصب نمیشه. فقط روی مودم های شرکتی نصب میشه "

" سلام وقتتون بخیر . دوتا مودم دارم مودم روتر :zoltrix zw555 و مودم:zyxel p-660hw میخواستم بدونم کدوم به vpn وصل میشن . خودم رفتم دنبالش با راهکاری که دادید چون یکمی قدیمی هستن نتیجه حاصل نشد شما لطف کنید بگید ممنون میشم.سپاس فراوان "

" سلام محمد جان نه نمیشه این مودم های که اسمش رو گفتیم من رفتم تحقیق کردم نمیشه روشون VPN نصب کرد "

" سلام من میخواستم روی مودم ADSL تی پی لینک مدل Archer D20 وی پی ان یا فیلتر شکن نصب کنم ممنون میشم راهنمایی کنید با سپاس از شما "

" رضا جان وقتت بخیر . بابت تاخیر عذرخواهی میکنم حجم کامنت ها خیلی بالا است. رضا جان VPN رو فقط روی VPnهای فعال میشه که صنعتی هستن و گرون قیمت مال شما متاسفانه نمیشه "

" با عرض سلام وخسته نباشیدآیا روی مودم های vdsl میشه vpnنصب کرد؟ ممنون از راهنمایی تون "

" سلام یونس جان. بستگی به مدل مودم هم داره که باید بهش توجه کنی "

" لطفا چند مدل از مدلهای موجود در بازار که قابلیت نصب vpn دارند معرفی میکنین ؟ با تشکر "

" برای مشاوره خرید تماس بگیرید با مرکز کارشناسان راهنماییتون می کنند 9099071540 از خطوط ثابت "

" با سلام و خسته نباشید ، آیا روی مودم vdsl مارک tenda مدل v12 ac1200 وی پی ان نصب میشود ، با تشکر "

" خیر "

" باسلام و تشکر از اطلاعات خوبتون لطفا بفرمایید که آیا روتر مارک تندا مدل ac6 a1200 میتواند vpn پشتیبانی کند ؟ با تشکر . "

" خیر "

" سلام من یک مودم سیمکارت خور MN4200 هواوی برای شرکت مبینت دارم تازگی وقتی به vpn میخام وصل بشم نمیشه بعد دستگاه یه جورایی هنگ میکنه و وای فای خاموش میشه باید ریستار کنم تا دوباره راه بیوفته قبلا راحت وصل میشد vpn هم مشکلی نداره چون رو موبایل ویا یک مودم دیگه وصل میشه دلیلش چیه ممنون میشم بگین "

" یکبار مودم رو ریست کنید مجدد تنظیم کنید اگر درست نشد با پشتیبانی مبین نت تماس بگیرید "

" سلام ، مودم D-Link New DSL-224 این قالبیت رو ساپورت میکنه ؟ من تو یوتیوب گشتم چون این مودم بیشتر به خاورمیانه و آفریقا فروش رفته آنچنان ویدیی آموزشی تو یوتیوب نداره ، منم کلی تنظیمات مودم رو گشتم ولی پیدا نکردم . "

" سلام امکان نصب وی پی ان رو دستگاه مرکوسیس ۳۰۰d وجود داره ؟ "

" سلام سیاوش جان، اینو واقعا من خبر ندارم، بی زحمت تماس بگیر با شرکت رایانه کمک با شماره 9099071540 تا کارشناسان تخصصی کامپیوتر مودم شما رو برررسی کنند "

" سللم روی مودم 2700u dlink میشه وی پی ان نصب کرد؟ با تشکر "

" سلام ابوالفضل جان. نه متاسفانه نمیشه روی مودمت فیلتر شکن نصب کنی "

" کاش سایت معتبر معرفی کنید برای خرید وی پی ان "

" سلام محمد جان متاسفانه خرید فروش فیلترشکن برای مودم خانگی و گوشی داخل ایران جرمه و تقریبا میشه گفت سایت معتبری داخل این زمینه وجود نداره، چون فرایند احراز هویت رو انجام نمیدن. یه جور ریسکه بیشتر سعی کنید از دوست و آشنا اگر کسی از جایی VPN خریده و راضیه از همون جا تهیه کنید "

" سلام من مودم tp-link w9970- v4 خریدم که موقع دادن یوز و پسورد vpn از تعداد کاراکتر ایراد میگیره.بنظرم اومد نرم افزار اون رو دستکاری کردن برای همین اون رو با آخرین ورژن آپدیت کردم. حالا فهمیدم که تو سایتش زده برای هر منطقه باید با نرم افزار همون منطقه آپدیت انجام بشه.حالا سوال من اینه که : ۱-چطور بفهمم کدوم نرم افزار این مدل قابلیت نصب فیلتر شکن داره؟ ۲- با رفتن به تنظیم کارخانه آیا فریمور هم عوض میشه؟ اگه نه چطور میتونم ورژن مورد مورد نظر دو بریزم؟ باید دان گرید بشه؟ ممنونم از وقتی که میگذارید بابت پاسخ "

" تماس بگیرید با مرکز کارشناسان بررسی کنند مشکل رو 9099071540 "

" یکی جواب بده لطفا "

" سلام مسعود جان. این مورد باید بررسی بشه مودم ها با هم متفاوت هستن و هر کدوم برنامه نویسی مخصوص خودشون رو دارن. به همین دلیل لازمه کارشناسان رایانه کمک بررسی کنن مودم شما رو. الان من بهتون بگم بله میشه مودم دانگرید کرد شما انجام بدید و مودم خدانکرده بسوزه یا دیگه کار نکنه درست نیست از هر نظر. پیشنهاد من اینه که با شماره 9099071540 تماس بگیرید تا کارشناسان رایانه کمک مودم شما رو اول بررسی کنن و بهترین راه رو به شما ارائه بدن. ممنونم "

" سلام روتر دی لینک 616 میشه vpn نصب کرد؟ "

" خیر "

" سلام. من یه مودم ایرانسل td i40- A1 دارم. توی تنضیماتش vpn داره. آیا میتونم با خرید اکانت روی این مودم وی پی ان ست کنم؟ "

" سلام رضا جان مودم های ایرانی vpn نمیخونن. "

" این دو مدل تی پی لینک از vpn برخوردار هستند ؟ dsl-2730u و dsl-2600u "

" خیر "

" سلام ممنون از اطلاعات مفیدتو مودم من Archer VR400 v2 تیپی لینک من مسیر شمارو رفتم ولی نتونستم اطلاعات وارد کنم برا vpn لطفا راهنمایی کنید اصلا گزینع L2TP یا PPTP نمیاد ممنون "

" سلام محمد جان مودم Archer VR400 v2 از vpn داخلی پشتیبانی نمیکنه. شاید مسیرش مثل توضیحاتی باشه که ما داخل سایت توضیح دادیم اما مودم شما رو کارشناسان رایانه کمک بررسی کردن و مشخص شد که نمیشه روی مودم شما فیلترشکن نصب کرد. "

" سلام خسته نباشید مودم دلینک DSL-224 از VPN پشتیبانی میکنه ؟؟ مدل جدیده این مدل مودمه "

" خیر "

" سلام میخواستم یک مدل مدم رو به من پیشنهاد بدین که سرعت خوبی داشته باشه و قابلیت نصب vpn رو داشته باشه "

" asus سری n "

" سلام . ممنون‌ از پست و‌مطلب بسیار عالی . آیا مودم‌ هواوی مبین نت (TD-LTE) این قابلیت رو داره ؟! توی تنظیمات مودم vpn داره ، ولی نمیدونم میشه ازش استفاده کرد یا نه !!! "

" سلام خدمت شما میخواستم ببینم امکان وصل کردنvpn در مودم b link مدل ۲۷۴۰ امکان پذیره با تشکر "

" سلام امیر حسین جان نه متاسفانه روی مودم شما فیلتر شکن نصب نمیشه "

ثبت دیدگاه

به غیر از نام، سایر اطلاعات اختیاری بوده و در سایت منتشر نخواهند شد

نام شریف شما *

ایمیل شما

موبایل

متن دیدگاه *

عملیات انجام شد