بازی need for speed heat

بازی نیدفور اسپید هیتطول تاریخ گیمر های که طرفدار سبک رالی و اتومبیل رانی هستند ، همواره نگاه ویژه و خاصی به سری بازی های need for speed داشته و دارند.

زیرا سری  need for speed همیشه یکی از بهترین بازی های سبک ریسینگ از دهه‌ی ۹۰ میلادی تا به حال محسوب می‌شوند. البته باید گفت درست است که در این چند سال اخیر با اتفاقاتی که افتاده نام این مجموعه بسیار خدشه دار شده است اما نگران نباشید چون عنوان heat از سری بازی های ( نیاز به سرعت ) با قدرت آمده است تا نام این franchise محبوب را دوباره زنده کند.

در مقالات قبلی درباره بازی های ویدیویی ” نقد بازی اساسین کرید اودیسی ” و ” نقد بازی جنرال های ۱  و ۲ ” به طور کامل صحبت کرده ایم. اما در این مقاله قصد داریم ابتدا به نقد و بررسی بازی need for speed heat پرداخته و نقاط قوت و ضعف آن را به صورت کامل شرح دهیم اگر شما هم یکی از علاقه مندان به این بازی اتومبیل رانی هستید و عاشق مسابقه دادن در بین خیابان ها هستید با تیم فنی رایانه کمک همراه باشید.نگاهی کوتاه به تاریخچه ی need for speed

عنوان نید فور اسپید ، اولین بار در سال ۱۹۹۴ میلادی  معرفی و وارد بازار شد تا اغاز کننده مجموعه باشد که برای سال ها بین گیمر های جهان محبوب و دوست داشتی باشد.

در اولین نسخه از بازی Need for speed بازی یک شبیه ساز ماشین سواری بود که با سیل بسیاری از طرفداران مواجه شد.

با این که نسخه ها و عناوین که در این دهه از سری بازی های need for speed معرفی شد ، درخور نام و عنوان این مجموعه زیبا نبودند

اما نسخه جدید آن به نحوی ساخته شده است که مانند نسخه های ( NFS most wonted , NFS carbon ) این مجموعه، بتواند ساعت ها شما را سرگرم کرده و خاطره آن برای سال های سال در قلب شما زنده بماند .

در پلتفرم های نسل هشتم و سال ۲۰۱۵  ، نسخه ریبوت شده سری جنون سرعت need for speed را می‌توان اولین نسخه ای دانست که به صورت کامل برای پلتفرم ها عرضه شد و عملکرد بسیار ضعیفی را از خود به نمایش گذاشت .

این در حالی است که استدیویی ghost gamed برای جبران این خسارت و خدشه دار شدن نام این سری از بازی racing ، نسخه need for speed pay back را معرفی کرد که به بدترین سری نید فور اسپید تبدیل شد.

حال پس از چند سال استدیوی گوست گیمز ، بازی نید فور اسپید هیت را توسعه و معرفی کرده است.

این کمپانی با تمرکز بر رو بخش های گیم پلی جدید و داستان نویسی پر محتوا، توانسته یک بار دیگر نام پر آوازه این مجموعه دوست داشتی را زنده کند .

حال سوال  اینجاست که آیا heat بهترین بازی سری need for speed  است؟

در جواب به این سؤال باید بگوییم که نید فور اسپید هیت، بهترین نسخه عرضه شده روی پلتفرم‌های نسل هشتمی از سری نید فور اسپید است

اما مشکلاتی را در خود جای داده که سبب شده است این بازی با نسخه‌های خاطره‌انگیز و قدیمی آن‌، فاصله داشته باشد.

که در ادامه به آنها میپردازیم.

به نظر شما باز یهای ویدیویی آنلاین چقدر اینترنت مصرف میکنند، پیشنهاد میکنم مطلب ” مصرف اینترنت در بازی های انلاین ” را مطالعه نمایید.
 بازی control  راهی بجز اینکه آن را به عنوان به یاد ماندنی ترین بازی که تا کنون انجام داده اید نمی گذارد

داستان بازی need for speed heat

یکی از دلایلی که نسخه های قبلی نید فور اسپید نتوانستند به خوبی گذشته و ریشه خود باشند نبود یه داستان پویا و خطی بود

در نسخه های مثل ( need for speed carbon , need for speed most wonted ) الکترونیک آرتز ( electronic Arts ) ، ناشر سری معروف این فرنچایز از بخش داستانی خوب استفاده کرد و توانست نظر تمامی گیمر ها و منتقدان را به خود جلب کند .

داستان بازی نید فور اسپید هیت از جهات مختلف به عنوان های قبلی خود شباهت دارد. الکترونیک ارتر و شرکت گوست گیم در پی ارائه یک داستان با محوریت تعقیب و گریز است و روایت گری از گروهی از رانندگان رالی است که مسابقاتی در درون شهر برگزار می‌کنند و از همین سو به شدت تحت تعقیب نیرو های پلیس شهر هستند. باز هم مثل همیشه داستان بازی از جایی شروع می‌شود که شما به عنوان یک فرد غریبه و تازه کار در رانندگی، وارد یک شهر جدید و خیالی می‌شوید . نقش شما در بازی یک راننده تازه کار است که می‌خواهد نام خود را بر روی زبان تمامی رانندگان شهر پالم سیتی بیندازد. پس برای رسیدن به این هدف، وارد یک باند رانندگان شبانه رالی می‌شویید که همین موضوع خط ذاستانی زندگی شما را تغییر می‌دهد.

داستان بازی زمانی به اوج خود می‌رسد که پلیس های فاسد شهر در حالی که رانندگان خیابانی را دستگیر می‌کنند اما خود به برگزاری این مسابقات دامن زده و از رانندگان رشوه می‌گیرند گیمر در ابتدای بازی در میان چند شخصیت با آواتار های متفاوت باید یکی از کاراکتر های بازی را انتخاب کرده ( که این انتخاب هیچ دخالتی در روند و گیم پلی بازی ندارد و بیشتر جنبه زیبایی را برای گیمر دارد )  تا با به دست اوردن مدارک و شواهد بیگناهی این گروه را اثبات کنید، که در این راه با مشکلات مختلفی روبرو می‌شوید. اما با این همه تفاصیر هنوز هم یکی از مشکلات سری محبوب و دوست داشتی need for speed همین داستان ساده و خطی آن و نبود کاراکتر های که چندان چنگی به دل نمیزنند و نبود هیچ راهی برای ارتباط برقرار کردن با آنها است.

جدا از بخش داستانی که زیاد به دل گیمر نمی‌نشیند باید گفت که در بازی به غیر از ماموریت های اصلی، تعدادی مسابقات فرعی گذاشته شده است که از طریق کاراکتر های بخش داستانی بازی به شما پیشنهاد می‌شوند. که با به اتمام رساندن آنها می‌توانید پول و اعتبار به دست بیاوردید.

همچنین میتوانید ” نقد بازی PES 2020 ” هم مطالعه نمایید.

مسابقات بازی need for speed heat

درست است که دل خوشی از داستان بازی نداریم

اما باید گفت که استدیو ghost game به خوبی در ساخت یک بازی با گرافیک عالی،موفق بوده و به بهترین نحو ممکنه در خلق محیط های زیبا و جذاب در بازی heat عمل کرده مسابقات بازی در سبک ها و کلاس های مختلفی نظیر ( درفت آفرود، مسابقات جهانی،  Circuit و…) طراحی شده است . که با کامل کردن هر سری مسابقه از کاراکتر های درون بازی ، پاداش های متفاوتی دریافت میکنید. و همین امر باعث می‌شود که بازیکن به سمت به پایان رساندن ماموریت ها فرعی و اصلی جذب شود.

مسابقات در بازی need for speed heat به دو دسته روز و شب تقسیم می‌شوند. از نظر ظاهری مسابقات در صبح و شب تفاوت زیادی با هم ندارند ولی اگر وارد جزئیات آن شویم ویژگی های متعددی می‌توان یافت به طور مثال در روز بیشتر شاهد مسابقات Circuit هستیم، این در حالی است که در شب بیشتر مسابقات از نوع Sprint هستند. در واقع تفاوت اصلی در مسابقات شب  و روز، در پاداشی است که در انتهای ماموریت به شما داده می‌شود. مسابقات صبح به شما پول می‌دهد و بازیکن می‌تواند با این پول به خرید ماشین های جدید و یا آپدیت ماشین خود بپردازد.

اما مسابقات شب به شما اعتبار می‌دهد ، و برای که بتوانید ماشین جدیدی خریداری کنید یا ماشین خود را بروز کنید نیاز به اعتبار و شناخته تر شدن دارید. به عبارتی دیگر نیاز به شهرت بیشتری در شهر پالم سیتی دارید .

در واقع استدیو بازی سازی با طراحی این سیستم می‌خواهد که بازی کن را مجبور به توجه و تجربه هر دو گونه مسابقات در کنار ماموریت های اصلی بازی کند و از اهمیت آنها در روند بازی غافل نشوند. که شاید در ابتدا یکی آزار دهنده باشد، اما باید گفت که همین الامن به ظاهر ساده می‌تواند ساعت ها شما را پای پلتفرم خود میخکوب و سرگرم کند.

البته باید گفت لازمه‌ی انجام بعضی از مسابقات داستانی میزان اعتبار شماست. از این ‌رو بازیکنان برای جمع‌آوری پول و همچنین آزادسازی مسابقات جدیدتر، مدام به مسابقات شبانه و روزانه بپردازند. با این حال ghost game توجه بسیار زیادی به بخش مسابقات شبانه بازی کرده است.

در طول شب پلیس های بازی بسیار هوشیار تر از روز هستند و به محض دیدن اتومبیل شما در بازی، سریعا به تعقیب کردن شما میپردازند. نحوه تعقیب و گریز هم مانند تمامی سری های نید فور اسپید به همان صورت است که پلیس ها می‌کوشند تا اتومبیل شما را موقف کنند و بازیکن باید قبل از این که ماشین خراب شود ماموریت خود را به اتمام رسانده و از دست پلیس ها فرار کند. با فرار رسیدن شب بازی وارد یک فاز جدید می‌شود رد شدن از بین ترافیک و جلوگیر از تصادف با خودروهای داخل بازی دیگر مانند روز کار آسانی نیست و نیرو های پلیس بسیار هوشیار تر هستند تا در صورت کوچکترین خلافی از سمت شما، به سرعت به تعقیب و دستگیری خودرو گیمر بپردازند .

نحوه تعقیب و گریز در بازی هم به یک درجه حرارت در بالای صفحه نمایش بستگی دارد، هر بار که بازیکن از دست پلیس ها فرار کند به میزان درجه حرارت افزوده می‌شود، با بالا تر رفتن درجه حرارت ، ماموران پلیس در سطح شهر افزایش پیدا می‌کنند و کار برای شما سخت تر و سخت تر می‌شود.

بالاترین لول درجه حرارت درجه ۵ آن است که دیگر پلیس ها دیوانه وار به تعقیب شما می‌پردازند و از هلیکوپتر و مسدود کننده ها برای متوقف کردن ماشین شما استفاده می‌کنند.

در صورت دستگیر شدن هم، مقداری پول و اعتبار که از طریق درجه حرارت به دست آورده اید را از شما گرفته و برای ماشین شما یک نمره منفی در نظر می‌گیرنند، اگر این نمره منفی ها زیاد شود ممکن است ماشین را کلا از شما بگیرنند.

یکی از مشکلات بازی need for speed heat  این است که پلیس و تعقیب ‌و گریزهای آن تنها به مسابقات شبانه بازی مربوط می‌شودو در روز، پلیس‌ها هیچ کاری به شما ندارند !! . و حتی با دیدن ماشین شما هم هیچ واکنشی از خود نشان نمیدهند . بله می‌دانم شاید کمی عجیب باشد، اما تنها راهی که باعث می‌شود پلیس‌ها در روز هم به تعقیب شما بپردازد ، این است که با ماشین خود به آن‌ها بکوبید.

همچنین یک نوار سلامت برای ماشین شما در بازی وجود دارد که هر بار با ضربه دیدن مقداری از آن کاسته میشود، بازی سازان سعی کرده از این‌ طریق چالش بیشتری را در تعقیب ‌و گریزها به‌وجود بیاورد. زیرا پلیس‌ها تمرکز ویژه‌ای روی ضربه ‌زدن به شما دارند و سعی می‌کنند از این ‌طریق شما را از متوقف کنند. البته در سطح شهر پمپ بنزین‌ هایی قرار داده شده که با وارد شدن به آن‌ها، این نوار را بازیابی خواهید کرد.

همچنین میتوانید ” نقد بازی  control” هم مطالعه نمایید

سیستم آپدیت بازی  Need for speed heat

یکی از دلایلی که می‌توان یک بازی را موفق خواند وجود مراحل متنوع و سیستم آبگرید و شخصی سازی بازی است . گیمر ها در این نسخه از بازی می‌توانند به صورت کاملا و تخصصی به شخصی سازی ماشین خود پرداخته و آن را ارتقا دهند .

قسمت تیونینگ بازی بسیار قوی، زیبا  و هوشمندانه کار شده به طوری که هر قسمت از ماشین را که دلتان می‌خواهد شخصی سازی کرده و از آن لذت ببرید. وجود رنگ بندی های جذاب ، بروزرسانی های متنوع، لامپ های نئون برای کف ماشین و حتی تعویض ضبط ماشین ،  همه و همه به کمک شما می‌آیند تا به سلیقه خود به شخصی سازی اتومبیل بپردازید و آن را با دیگر گیمر های جهان به اشتراک بگذارید. از این رو بازیکنان می‌توانند کوچکترین قسمت های ماشین خود را در بازی تعویض و شخصی سازی کنند. درکنار تمامی این موارد، بد نیست به بخش آنلاین Need for Speed Heat هم اشاره‌ای داشته باشیم.

بخش آنلاین بازی دارای حالت‌های آنلاین مختلف نبوده و بر پایه ساخت گروه و رساندن آن به بالاترین سطح ممکن طراحی شده است. در طول روند بازی، می‌توانید گروه مخصوص به خود را ساخته و یا وارد گروه های دیگر در بازی شوید و از این رو با مسابقه دادن در محیط های بازی و رفتن ماموریت های متنوع برای گروه خود امتیاز جمع کرده و اعتبار خود را در شهر بالا ببرد. همچنین در بخش انلاین شما می‌توانید با ارسال دعوت نامه آنها را به مسابقه و یا چالش دعوت کنید، با وجود این سیستم در بازی به راحتی می‌توانید بازیکن های جهانی را به چالش کشیده و میزان مهارت خود را بیازمایید.

سرور های بازی در کیفیت خوبی قرار دارند و به خوبی می‌توانید با بازیکن های دیگر به صورت آنلاین بازی کنید و سطح مهارت خود را به چالش بکشید. الکترونیک آرتس به خوبی در بخش طراحی ماشین ها عمل کرده و بیش از ۱۰۰ عدد ماشین در بازی قرار داده، که تمامی ماشین های درون بازی از کمپانی های بزرگ اتومبیل سازی نظیر ( لامبورگینی، فراری، بی ام و، نیسان، پورشه، استون مارتین، شولت، فورد، هوندا، مزدا و…  ) هستند. البته موضوعی که کمی ما را ناراحت کرد نبودن ماشین های برند تویوتا بود که جای خالی آن کاملا حس می‌شد. اما نگران نباشید زیرا شرکت توسعه دهنده بازی، قول داده در آپدیت ‌ها و DLC های جدید به تعداد ماشین های بازی بیفزاید.

نکات مثبت بازی نید فور اسپید

بازی heat یک تجربه روان از یک بازی ریسینگ است که تا به حال مجموعه need for speed به خود دیده.

وجود سیستم امتیاز دهی مناسب و عالی در مسابقات شب و روز کار را برای گیمر ها ساده کرده تا  با روند عادی در بازی به اندازه کافی پول و اعتبار به دست آورند و نیازی به چند بار تکرار مراحله های بازی نداشته باشد.

می‌توان به جرات گفت که استدیوی گوست گیم در خلق صحنه های سینمایی در need for speed heat  موفق بوده و تمامی این زیبایی بصری بازی را به بهترین شکل ممکنه و با جزئیات کامل به تصویر کشیده است .

جلوه های دیداری، نورپردازی، سایه زنی ها، سیستم سند باکس و همه و همه می‌توانند شما را ساعت ها درگیر و خیره به خود بکنند

بازی دارای حداقل ۲۰ ساعت گیم پلی ( تقریبا ۸ ساعت داستان اصلی بازی و ماموریت های فرعی ۱۲ ساعت ) است و برای این که بازی را به صورت ۱۰۰ درصد رفته و تمامی تروفی های بازی را کسب کنید، حداقل به ۳۰ ساعت زمان برای به اتمام رساندن آن دارید.

همچنین صداگذاری شخصیت های بازی بر عکس نسخه قبلی خود که زیاد چنگی به دل نمیزد اینبار بسیار عالی خوب شده است .

مانور شرکت ghost game بیشتر بر روی تعقیب و گریز ها بازی بوده است که انصافا در این قسمت بسیار عالی کار کرده و این سیستم جدید می‌تواند ادرنالین خون شما را ساعت ها بالا نگه دارد .

اگر با سبک های مختلف بازی ها آشنایی ندارید، پیشنهاد میکنم مطلب ” انواع سبک  بازی های ویدیویی ” را مطالعه نمایید.


سخن پایانی

و در آخر باید گفت: با این که نسخه head سری بازی های need for speed نسبت به نسخه های قبلی خود بسیار عالی کار شده

اما همچنان می‌توانست بهتر از این حد در دنیای گیم ظاهر شود.اگر در حین دانلود، نصب و راه اندازی بازی assassin creed odyssey با مشکل خاصی مواجه شدید می‌تواند با شرکت رایانه کمک تماس گرفته و از کارشناسان ما مشاوره تلفنی و اینترنتی دریافت کنید.

راه‌های ارتباطی با پشتیبانی کامپیوتر آنلاین


در هر مرحله از نصب و فعال سازی نرم افزارها یا بازی ها به مشکلی بر خوردید با رایانه کمک تماس بگیرید
تماس با تلفن ثابت : 9099071540 - تماس با موبایل: 0217129

پسورد فایل فشرده : www.downloadha.com

۱) ابتدا مطمئن شوید آنتی ویروس شما به صورت کامل غیرفعال است. سپس فایل های فشرده را توسط آخرین ورژن نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

۲) فایل اجرایی Setup.exe را به صورت Run as Administrator اجرا کرده و به نصب بازی بپردازید.

————–

آموزش رفع مشکل زبان انگلیسی بازی:

۱) ابتدا مطمئن شوید که کرک بازی را اعمال کرده اید. بازی را یک بار اجرا کنید و اگر مشکل زبان داشتید انگلیسی نبود، به گام دوم بروید.

۲) فایل فیکس زبان انگلیسی را دانلود کرده و در محل نصب بازی خود کپی و جایگزین کنید (جایی که کرک را کپی کرده اید). بازی را اجرا کنید

 

چنانچه در نصب و راه اندازی بازی  need for speed heat با مشکل مواجه شدید، میتوانید با شماره  ۹۰۹۹۰۷۱۵۴۰ و ۷۱۲۹-۰۲۱ جهت حل مشکلات رایانه ای خود با کارشناسان رایانه کمک تماس بگیرید.

دانلود کرک و فایل فیکس به صورت جداگانه

دانلود کرک نهایی و سالم بازی به صورت جداگانه

دانلود فایل فیکس برای زبان انگلیسی بازی

نکته : پس از دانلود تمامی قسمت  ها با استفاده از نرم افزار winrar فایل ها را از حال فشرده خارج کنید و سپس شروع به نصب کنید

نکته : فایل های دانلود از سایت دانلودها میباشد و رمز تمامی فایل ها www.downloadha.com میباشد.

همچنین برای دیدن فیلم های آموزشی رایانه کمک میتوانید از خدمات آنلاین کامپیوتری رایانه کمک در اینستاگرام و آپارات بهرمند شوید.

دیدگاه کاربران

" سلام خوبید...من یه سوالی داشتم.....کالافدیوتی مبایل دارید اگه دارید میشه راهنماییم بکنید تا دانلودش کنم "

" سلام و درود بهتر بود این سوال رو در صفحه حل مشکل بازی COD mobile رایانه کمک اعلام میگردید، اما اشکالی نداره وبسایت ها و فروشگاه‌های گوشی مختلفی وجود داره که شما میتوانید این بازی رو دانلود کنید. کافیه فقط اسم بازی رو داخل گوگل جستجو کنید. https://71398.ir/fix-all-the-problems-and-drawbacks-of-Call-of-Duty-/ "

ثبت دیدگاه

به غیر از نام، سایر اطلاعات اختیاری بوده و در سایت منتشر نخواهند شد

نام شریف شما *

ایمیل شما

موبایل

متن دیدگاه *

عملیات انجام شد