پاسخ سریع دایرکت اینستاگرام در سال ۲۰۲۰

از مجموعه مطالب آموزشی

پاسخ سریع دایرکت اینستاگرام یک ویژگی بی نظیر می باشد. اگر از کاربرهای قدیمی اینستاگرام هستید حتما یادتان می آید که چقدر بخش دایرکت در اینستاگرام عقب افتاده بود و شما می توانستید تنها پیام های ساده و یا نهایت عکس و ویدیو برای کاربران و مخاطبان خود ارسال نمایید. اما اکنون با آپدیت های گسترده ای که در این در این برنامه صورت گرفته به خصوص در قسمت دایرکت، شما می‌توانید مشاهده کنید که پیام های زیادی در حال رد و بدل شدن است.

در این مقاله قصد داریم در مورد یکی از قابلیت های اینستاگرام که پاسخ سریع دایرکت یا همان quick replies ، برای شما صحبت کنیم. شما با استفاده از این قابلیت می توانید از نوشتن پیام های تکراری برای پیج های متفاوت خودداری کنید می توانید توسط این ویژگی میانبر های زیادی را برای خود تعیین نمایید و با استفاده از آن ها می‌توانید پیامهای از قبل آماده شده خود را از طریق قابلیت پاسخ سریع دایرکت برای های پیجهای متفاوت استفاده نمایید. با شرکت رایانه کمک مرکز حل مشکل کامپیوتری همراه باشید.

نکته: به این نکته توجه داشته باشید که قابلیت پاسخ سریع دایرکت اینستاگرام را فقط در اکانت های بیزینسی می‌توانید استفاده نمایید.

نحوه استفاده از قابلیت پاسخ سریع دایرکت اینستاگرام

برای نحوه استفاده از قابلیت پاسخ سریع دایرکت اینستاگرام باید مراحل زیر را طی نماییم:

ابتدا وارد پیج خودمان می‌شویم و در صفحه خود وارد بخش دایرکت اینستاگرام می‌شویم.

حالا وارد یکی از چت های قبلی خود می‌شویم و روی آیکون + که در پایین صفحه سمت راست قرار دارد،کلیک می‌کنیم. در این صورت می‌توانیم با یک اکانت دیگر ارتباط براقرار کنیم.


اکنون بعد از وارد شدن به دایرکت یکی از پیج ها در بخش چت، همانند عکس زیر

باید روی آیکون سیاه رنگ را لمس کنیم.


حال آیکون هایی از جمله: آیکون قلب یا آیکون گیف و دیگر آیکون ها در اختیار ما قرار می گیرد، که ما با آیکون پاسخ سریع دایرکت کار داریم. اکنون همان طور که در عکس زیر مشاهده می کنیم روی آیکون پاسخ سریع دایرکت کلیک می‌کنیم.


بعد از انتخاب کردن این آیکون پیام هایی که از قبل آماده کرده اید را می توانید مشاهده نمایید. به راحتی میتوانیم از پیام های آماده ای که برای ما نمایان می شود استفاده نماییم. اگر تا به حال پیامی در اینجا آماده نکرده اید می توانید آیکون+ و یا روی گزینه new quick replies که در عکس زیر نشان داده شده است، کلیک نمایید و متن هایی برای خود آماده کنید که بعداً از آن‌ها استفاده نمایید.


پس از وارد شدن به بخش quick replies برای ثبت کردن یک پیغام کافی است در کادر اول همان طور که در عکس زیر برای ما نشان داده شده است پیغامی را درج نماییم.


اکنون در کادر دوم می توانیم برای استفاده کردن سریعتر از این پیغام پاسخ سریع دایرکت، یک میانبر انتخاب نماییم. می‌توانید از هر کلمه ای برای میانبر پیغام خود استفاده نماییم. مثلا حرف a را انتخاب می‌کنیم در صورت استفاده از این کلید متن آماده شده ما نشان داده می‌شود.


 بعد از درج یک میانبر باید روی آیکون که در بالای صفحه سمت راست قرار دارد کلیک نمایید.

 

حالا شما موفق شدید یک پیغام سریع بسازید و در هر چتی با نوشتن shortcut که برای آن تعیین کردید، پیام شما نوشته می‌شود و می‌توانید آن را برای مخاطب خود ارسال نمایید.


 سخن آخر مطلب پاسخ سریع دایرکت اینستاگرام در سال 2020

ما به شما نحوه  پاسخ سریع دایرکت اینستاگرام را آموزش دادیم. امیدوارم این مقاله برای شما مفید بوده باشد و چنانچه هر گونه سوالی در منزل مراحل گفته شده داشتید می توانید با شرکت رایانه کمک آنلاین شبانه روزی  با استفاده از شماره های 9099071540 و 0217129 تماس حاصل فرمایید و مشکل خود را با کارشناسان شرکت رایانه کمک حل نمایید. همچنین به شما پیشنهاد میکنیم برای اطلاعات و آموزش های بیشتر به سایت آپارات و پیج اینستاگرام ما سر بزنید.

دیدگاه کاربران

" برای این مطلب دیدگاهی نوشته نشده است " هرگونه سوال ، ابهام یا نظری دارید برای ما بنویسید ثبت دیدگاه

ثبت دیدگاه

به غیر از نام، سایر اطلاعات اختیاری بوده و در سایت منتشر نخواهند شد

نام شریف شما *

ایمیل شما

موبایل

متن دیدگاه *

عملیات انجام شد