دانلود نرم افزار Rufus

دانلود نرم افزار Rufus

نرم افزار Rufus یکی از بهترین راه ها برای ساخت فلش های بوتیبل میباشد که شما در نصب ویندوز برای ساخت فلش بوتیبل میتوانید از نرم افزار روفوز استفاده کنید شما  پس از دانلود ویندوز با استفاده از این نرم افزار میتوانید فایل های ویندوزی رو داخل فلش قرار دهید و ویندوز خود را از طریق فلش نصب کنید. 

در صورتی که چگونگی کار با نرم افزار rufus را نمیدانید و میخواهید نصب ویندوز از طریق فلش را یاد بگیرید میتوانید از سایت آموزشی رایانه کمک استفاده کنید و مطلب نصب ویندوز از روی فلش را مطالعه کنید در این آموزش نصب ویندوز با فلش از طریق نرم افزار rufus به صورت کامل به شما یاد داده خواهد شد اما اگر با سوال یا مشکلی مواجه شدی میتوانید از کارشناسان رایانه کمک ، کمک بگیرید حتی میتوانید تماس با رایانه کمک را از طریق موبایل با شماره گیری  ۵*۲۰۸ انجام دهید. 

امروز با گروه فنی رایانه کمک همراه باشد تا با ویژگی های نرم افزار Rufus آشنا شوید. 

امروزه با پیشرفت دنیای تکنولوژی با کوچک شدن سایز لپ تاپ ها و حتی کیس های کامپیوتری، دیگر وقت آن است که با تکنولوژی های قدیمی سی دی ها و دی وی دی ها خداحافظی کنیم.در اصل بسیاری از مدل های جدید کیس های کامپیوتری و خصوصا لپ تاپ های باریک و ظریف، فاقد درایو نوری یاهمان سی دی رام برای خواندن دیسک ها می باشند و تنها راه فیزیکی ورود و ارسال اطلاعات به آن ها، از طریق USB می باشد. با توجه به اینکه تکنولوژی انتقال اطلاعات در USB ها از سرعت بسیار بیشتری برخوردار است و علاوه بر این حجم بسیار کمتری را هم اشغال می نماید، دیگر نیازی به دیسک ها نوری احساس نشده و تقریبا از رده خارج میشوند.  بسیاری از افراد، انجام کارهایی مثل نصب ویندوز، هنوز همان حالت استفاده از دی وی دی ها را داشته و رابطه چندانی با فلش های بوتیبل ندارند. در این مقاله میخواهیم در رابطه با چگونگی ساخت فلش بوتیبل با استفاده از نرم افزار سبک و راحت Rufus را آموزش دهیم و نحوه نصب ویندوز از روی فلش را مورد بررسی قرار دهیم.

نکته : چنانچه با استفاده از این نرم افزار موفق به بوتیبل کردن فلش مموری نشده اید می توانید از روش های دیگری که در مطلب Bootable کردن فلش مموری توضیح داده ایم استفاده نمایید. 

تصویر محیط نرم افزار Rufusپسورد فایل فشرده : 9099071540

دانلود rufus دانلود با لینک مستقیم حجم فایل: ۱.۰۵MB
  • ابتدا فایل نصب نرم افزار را از قسمت لینک های دانلود دانلود کنید.
  • فایل را از حالت zip خارج کنید.
  • بر روی فایل  Rufus و setup نرم افزار کلیک کنید و مراحل نصب رو تا انتها انجام دهید.

چنانچه در نصب و راه اندازی برنامه رفوس  با مشکل مواجه شدید، میتوانید با شماره  ۹۰۹۹۰۷۱۵۴۰ و ۷۱۲۹-۰۲۱ جهت حل مشکلات رایانه ای خود با کارشناسان رایانه کمک تماس بگیرید.

  • مشکل در بوتیبل کردن فلش مموری
  • خطای ISO image exterction failure mide در نرم افزار rufus
  • مشکل در انتقال فایل iso به فلش

همچنین برای دیدن فیلم های آموزشی رایانه کمک میتوانید از خدمات آنلاین کامپیوتری رایانه کمک در اینستاگرام و آپارات بهرمند شوید.

دیدگاه کاربران

" برای این مطلب دیدگاهی نوشته نشده است " هرگونه سوال ، ابهام یا نظری دارید برای ما بنویسید ثبت دیدگاه

ثبت دیدگاه

به غیر از نام، سایر اطلاعات اختیاری بوده و در سایت منتشر نخواهند شد

نام شریف شما *

ایمیل شما

موبایل

متن دیدگاه *

عملیات انجام شد