دانلود Run-time Pack

دانلود نرم افزار ران تام پک


مشکل بسیاری از کاربران رایانه کمک در هنگام اجرای بازی ها و نرم افزار ها نداشتن آخرین ورژن Runtime Pack میباشد ، با دانلود نرم افزار (++visual c Run-time Pack ) می توان نسبت به رفع ارور های runtime و ترمیم فایل‌های ویندوز و همچنین فایل‌های DLL و OCX اقدام کرد. بعضی از بازی‌ها و نرم افزارها به فایل‌هایی نیاز دارند که باید بر روی سیستم وجود داشته باشد ، گاهی هم برنامه‌های مخرب و ویروس‌‌ها بر روی فایل‌های DLL  اثر گذاشته و آن‌ها را پاک و یا خراب می‌کند ؛ چنانچه با پیغام‌های خطای ویندوزی برخورد می‌کنید با نرم افزار ران‌تایم‌ پک و اصلاح مجدد فایل‌های مهم و حیاتی ، ویندوز را اصلاح کنید.

نسخه‌ی جدید نرم افزار Run-time Pack از Visual C++ 2017 پشتیبانی می‌کند. بسته‌ی ران‌تایم پک تمامی پیغام‌های خطای زمان اجرا در ویندوز را از بین برده و در صورتی که بعد ازدانلود و نصب بسته‌ی Run-time مشکل شما ادامه داشت اصلا نگران نباشید شما می‌توانید به کمک کارشناسان شرکت رایانه کمک و با تلفن ۹۰۹۹۰۷۱۵۴۰ تماس گرفته و در کمترین زمان مشکلات خود را به‌سادگی حل کنید.


ویژگی های نرم افزارRun-time Pack

  • حجم کم بسته‌ی نرم افزاری Runtime
  • سازگاری با ویندوزهای ۳۲بیتی و ۶۴بیتی
  • پشتیبانی از تمام فایل‌های DLL
  • دارا بودن فایل‌های مایکروسافت ویژوال C++

نکته : حتما به این مشکل برخورد کرده‌اید بعد از نصب بازی مورد علاقه‌ی خود با پیغامی از طرف ویندوز مواجه شده باشید که این فایل وجود ندارد و درنتیجه بازی اجرا نمی‌شود و با نصب نرم افزار Runtime Pack این مشکل را حل کنید و بازی شما اجرا خواهد شد .

تصویر محیط نرم افزار run time-pack


در هر مرحله از نصب و فعال سازی نرم افزارها یا بازی ها به مشکلی بر خوردید با رایانه کمک تماس بگیرید
تماس با تلفن ثابت : 9099071540 - تماس با موبایل: 0217129

پسورد فایل فشرده : 9099071540

برای نصب بسته ی Runtime Pack، بروی نصب کلیک کنید ، پس از اتمام نصب برنامه آن را اجرا کنید . این نرم افزار نیاز به کرک ندارد .

چنانچه در نصب و راه اندازی برنامهران تایم پک با مشکل مواجه شدید، میتوانید با شماره  ۹۰۹۹۰۷۱۵۴۰ و ۷۱۲۹-۰۲۱ جهت حل مشکلات رایانه ای خود با کارشناسان رایانه کمک تماس بگیرید.

در مورد نرم افزار ران تایم پک  مشکلی به کارشناسان رایانه کمک  گزارش نشده است.

همچنین برای دیدن فیلم های آموزشی رایانه کمک میتوانید از خدمات آنلاین کامپیوتری رایانه کمک در اینستاگرام و آپارات بهرمند شوید.

دیدگاه کاربران

" برای این مطلب دیدگاهی نوشته نشده است " هرگونه سوال ، ابهام یا نظری دارید برای ما بنویسید ثبت دیدگاه

ثبت دیدگاه

به غیر از نام، سایر اطلاعات اختیاری بوده و در سایت منتشر نخواهند شد

نام شریف شما *

ایمیل شما

موبایل

متن دیدگاه *

عملیات انجام شد