تماس با کارشناس

از کار افتادن واتساپ در گوشی های قدیمی

از مجموعه مطالب آموزشی

آیا واقعا واتساپ از کار می افتد و خبر از کار افتادن واتس اپ درست است ؟

امروز نسخه جدیدی از واتس اپ منتشر می شود که بیشتر کاربران گوشی های قدیمی اندروید و IOS دیگر نمی توانند از اپلیکیشن WhatApp استفاده کنند. شما می توانید نسخه جدید WhatsApp را از سایت دانلود رایانه کمک دانلود کنید.

به گفته ایندپندنت در تاریخ یکم فوریه ۲۰۲۰ واتساپ دسترسی میلیون ها کاربر که از گوشی های قدیمی استفاده می کنند می بندد.

گوشی های آیفونی که از سیستم عامل iOS8 یا قدیمی تر استفاده می کنند با نسخه جدید واتس اپ سازگاری ندارند اما همچنان گوشی های آیفون ۴S به بالا توانایی پشتیبانی whatsapp را دارند.

همچنین کاربران گوشی های اندرویدی نیز از این قائده مستثناء نیستند. گوشی هایی که از سیستم عامل ۲.۳.۷  یا قدیمی تر پشتیبانی می کنند از امروز برنامه واتس اپ برایشان غیرفعال می شود.

در پایان سال ۲۰۱۹ میلادی این پیام رسان برای گوشی های ویندوزفون قطع شد از این رو واتس اپ اعلام کرده است دلیل مسدود کردن کاربران نسخه های قدیمی اندروید یا سیستم ای او اس حفظ امینت واتس اپ می باشد.جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه حل مشکلات کامپیوتری و خدمات کامپیوتری از پیج اینستاگرام رایانه کمک دیدن فرمایید و تازه ترین اخبار روز دنیا در زمینه آموزش های کاربردی کامپیوتر و موبایل را مشاهده نمایید. 

دیدگاه کاربران

" سلام من گوشیم اندرویید4.4هست دیگه به طورکامل واتس آپم قطع شده وتواین گوشب جواب نمیده. هرسایتی هم رفتم نسخه ی قدیمی یا نداشتن یا لینکشون حذف شده بود .میخاستم منو راهنمایی کنید وبگین چجوری میتونم روگوشیم واتساپ نصب کنم ممنون "

" روی گوشی های قدیمی دیگه کار نمیکنه "

ثبت دیدگاه

به غیر از نام، سایر اطلاعات اختیاری بوده و در سایت منتشر نخواهند شد

نام شریف شما *

ایمیل شما

موبایل

متن دیدگاه *

عملیات انجام شد