ویژگی جدید Whatsapp

از مجموعه مطالب آموزشی

برنامه چت پرطرفدار  WHATSAPP ویژگی جدید برقراری چندین تماس به صورت همزمان با تلفن را در به روز رسانی بعدی رونمایی می کند.

این هفته برای WhatsApp یک هفته شلوغ بوده است ، این برنامه پر طرفدار ویژگی انتظار تماس را در پنجره گفتگوی Web WhatsApp خود قرار داده و تغییرات ظاهری جدید را در نسخه iOS برنامه اعمال کرده است.

انتظار تماس قابلیت جدید این آپدیت بزرگ برای نسخه وب برنامه واتس اپ است که به شما اجازه میدهد هنگام صحبت کردن اگر تماسی با شما برقرار شد بتوانید بدون از دست دادن تماس ،تماس گیرنده را در حالت انتظار قرار دهید یا تماس خود را جابجا کنید.

کاربرانی که تماس های VOIP خود از طریق برنامه Whatsapp برقرار میکنند مدت زیادی است که منتظر این آپدیت هستند.

تاکنون هیچ گونه علامتی برای جابجا کردن تماس در واتس اپ وجود نداشته است و شما باید تماس حال حاضر خود را قطع کرده و به تماس جدید پاسخ دهید یا به مکالمه خود ادامه دهیدکه در این صورت برنامه  اعلان تماس از دست رفته را به شما نمایش میدهد.

کاربران برنامه Whatsapp در iOS از مدتها پیش با قابلیت انتظار تماس آشنا هستند.

VOIP ( Voice over IP ) به شما امکان می دهد برای برقراری تماس تلفنی از یک اتصال اینترنتی ۴G ، ۵G یا Wi-Fi استفاده کنید.مکالمه از طریق VOIP  با کیفیت و واضح تر از نوع قدیمی (برج های سلولی سنتی) است و از هزینه های بالا برای تماس های بین المللی یا با دوستان و نزدیکان می کاهد .

اگر از WhatsApp به عنوان راه اصلی برقراری و دریافت تماس استفاده میکنید ، هم اکنون به فروشگاه برنامه اپل بروید و برنامه واتس اپ خود را به روز کنید تا از هرگونه تماس یا سوء تفاهم در هنگام دریافت چندین تماس از دوستان خودداری کنید.

همچنین این آپدیت با تغییراتی بسیار جزئی نسبت به نسخه قبل در صفحه اصلی چت برنامه همراه است در واقع فضای چت های شما در برنامه کمی بیشتر شده تا راحت تر بتوانید مکالمات روزمره خود را مدیریت کنید.

آپدیت جدید تنظیمات شخصی واتس اپ در قسمت اجازه دعوت دادن به دوستان برای گروه هایی که نمیشناسید است.

حل مشکل کامپیوتر | حل مشکل گوشی | رایانه کمک تلفنی

متن کامل به روز رسانی 

  • تنظیمات جدید حریم خصوصی به شما قدرت کنترل اینکه “چه کسی می تواند شما را به گروه ها اضافه کند” را میدهد. از این پس تنها مدیر گروه ها(Admin) میتوانند برای عضویت دیگران یک دعوت نامه خصوصی ارسال کنند.
  • صفحه چت های برنامه شاهد تغییرات جزئی ظاهری میشود.
  • هنگام استفاده از حالت VoiceOver میتوانید از طریق صفحه کلید بریل (مخصوص افراد نابینا Braille Keyboard) پیام ارسال کنید.

برای فعال کردن این قسمت به تنظیمات(Settings)> حساب کاربری (Account)> حریم خصوصی (Privacy)> گروهها (Groups) بروید.

شما می توانید با رایانه کمک تلفنی با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۵۴۰ ارتباط برقرار کنید و تعمیر کامپیوتر خود را غیرحضوری انجام دهید.

دیدگاه کاربران

" برای این مطلب دیدگاهی نوشته نشده است " هرگونه سوال ، ابهام یا نظری دارید برای ما بنویسید ثبت دیدگاه

ثبت دیدگاه

به غیر از نام، سایر اطلاعات اختیاری بوده و در سایت منتشر نخواهند شد

نام شریف شما *

ایمیل شما

موبایل

متن دیدگاه *

عملیات انجام شد